Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sužaidė gerą antrąjį kėlinį ir sugebėjo įveikti „Kauno Žalgirį“ rezultatu 2 – 1. Taip jie iškovojo 23-ią pergalę šiame Lietuvos A lygos sezone.

Higoris Vidalis (nuotr. fkzalgiris.lt)

Kauniečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai jau 19-ą minutę Simonas Urbys pasinaudojo Egidijaus Vaitkūno perdavimu ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Visgi antrajame kėlinyje atsibudę vilniečiai sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti.

Vos prasidėjus antrai žaidimo daliai Hugo Videmontas nuginklavo varžovų vartininką, o 73-ią minutę pergalę įtvirtino Liviu Antalis.

„Žalgiriui“ ši pergalė jau nieko nelėmė. Jie turi labai tvirtą pranašumą prieš trečioje vietoje esantį „Kauno Žalgirį“, tačiau jau niekaip nepavys čempione tapusios Marijampolės „Sūduvos“.

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!

Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
Linksmos sesučių Emilijos ir Martynos pamokos, kaip kepti pyragą
„X faktoriaus“ dalyvės istorija: juodžiausios mintys ir netikėtai užklupusi sėkmė
Mikutavičius atskleidė, kokios aistros verda „X faktoriaus“ užkulisiuose
Sūduvos triumfas (nuotr. Sauliaus Čirbos)
Po Lietuvos futbolo A lygos 31-ojo turo kovų paaiškėjo klubai, kurie užėmė 5-ąją ir 6-ąją vietas. Užsitikrino. Likus dviem turams iki čempionato pabaigos, „Panevėžys“ ir ...
Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sužaidė gerą antrąjį kėlinį ir sugebėjo įveikti „Kauno Žalgirį“ rezultatu 2 – 1. Taip jie iškovojo 23-ią pergalę šiame Lietuvos A lygos ...