Prieš porą mėnesių „Mazda“ ir „Fiat“ oficialiai paskelbė savo planus bendromis pajėgomis kurti naują rodsterį. Kol kas buvo žinoma tik tiek, kad modelis bus konstruojamas būsimos populiariojo japonų kabrioleto kartos MX-5 platformos pagrindu, tačiau dabar amerikiečių automobilių žurnalas „Car & Driver“ pateikia neoficialią informaciją apie itališkąją „Alfa Romeo“ pusę šiame projekte.

Amerikiečių žurnalo redakcija atrodo įsitikinusi, kad naujasis „Alfa Romeo“ rodsteris bus pavadintas „Duetto“. Modelis bus varomas turbokompresorinio 1,8 litro darbo tūrio keturių cilindrų variklio, kurio maksimali galia sieks maždaug 250 AG. Transmisijų pasiūlą sudarys standartinė mechaninė šešių laipsnių pavarų dėžė, taip pat už papildomą mokestį montuojama svirtelėmis prie vairo valdoma septynių laipsnių automatinė pavarų dėžė su dviem sankabom.

Automobilio konstrukcijoje dominuos tokios medžiagos kaip aliuminis, kadangi „Alfa Romeo“ sieks išlaikyti bendrą automobilio svorį ties 1040 kg riba. Modelio išorės dizainas išlieka spėlionių ir diskusijų objektu. Remiantis anksčiau sklandžiusiais gandais, daug užuominų apie tai pateikia Ženevos automobilių parodoje demonstruotas, „Pininfarina“ paruoštas  „2uettottanta“ konceptas.

Oficialaus naujojo „Duetto“ rodsterio debiutas įvyks 2014 m., o serijinė gamyba turėtų prasidėti 2015 m.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų