„Renault Twizy“ (nuotr. Gamintojo)

„Renault” šešis metus iš eilės yra oficialius tarptautinio „Alpe d’Huez“ komedijų festivalio partneris. Šiemet šis renginys vyko jau šešioliktą kartą.

Aktorių, žiuri narių ir kitų festivalio dalyvių patogumui buvo atnaujintas oficialus festivaliui skirtas „Renault” automobilių parkas – buvo naudojami šeši „Espace”, keturi „Koleos” ir keturi „Trafic” automobiliai. „Renault Grand Scénic” automobiliais filmai buvo platinami po visą regioną „Toiles Enchantées” fondo vardu.

Šiais metais festivalio naktis buvo paskelbta elektrine – šiai progai „Renault Twizy” buvo specialiai transformuotas į itin mobilų elektroną ant sniego su nauju langų dizainu, uždengiančiu viršutinę durų dalį.

REKLAMA

Aktyvi partnerystė ir automobilių skolinimas remiant visuomenines organizacijas

„Renault Twizy“ (nuotr. Gamintojo)

Nuolat aktyviai dalyvavusi kino ir televizijos produkcijoje, „Renault” dar aktyviau bendradarbiauja su Prancūzijos kinu bei remia visuomenines organizacijas. Šešerius metus iš eilės „Renault” yra tarptautinio „Alpe d’Huez“ komedijų festivalio partneris. Vienintelis Prancūzijos komedijų festivalis pelnė pripažinimą po to, kai keli jame rodyti filmai tapo kinematografijos pavyzdžiais bei legendinėmis kino juostomis. Pavyzdžiui, didžiausia visų laikų Prancūzijos kinematografijos sėkmė – „Bienvenue chez les Ch’tis”.

Festivalyje buvo galima išvysti daugybę kino įžymybių, o lankytojų skaičius pasiekė 15 tūkst. Šiais metais žiuri nariams vadovavo Florencas Foresti, o jam talkininkavo aktoriai Raphaëlis Personnazas, Fredas Testotas, Lucienas Jean-Baptiste ir Jérômas Commandeur.

Festivalio įžymybės ir žiuri nariai galėjo naudotis oficialiu „Renault” automobilių parku: šešiais „Espace”, keturiais „Koleos”, dviem keleiviniais ir dviem krovininiais „Trafic”. „Renault Grand Scénic” buvo naudojamas „Toiles Enchantées” fondo, kuriam vadovauja Alainas Chabatas. Šis fondas dirbo visame regione, siekdamas neįgaliems, sergantiems vaikams bei jauniems žmonėms sudaryti galimybę nemokamai pamatyti filmus.

„Twizy” pavertė festivalio naktis elektrinėmis

2013-ųjų festivalio naujovė – į mobilų elektroną ant sniego transformuotas „Renault Twizy”. Automobilio važiavimo spartą pagerino sumontuotos žieminės padangos, o nauja langų sistema uždengė viršutinę durų dalį. Rožiniai ir žali „Twizy” elektromobiliai tapo ekologiška kurorto dalimi.

REKLAMA

„Renault Twizy“ (nuotr. Gamintojo)


Rašyti komentarą...
r
robertas
2013-01-30 20:37:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
vien del to nepirkciau kad reno....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų