• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aiškindamiesi, kas paviešino įslaptintą informaciją apie kontroversišką 2K projektą, Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnai pirmadienį apklausė televizijos kanalo TV3 žurnalistus.

REKLAMA
REKLAMA

TV3 kanalas pirmasis pranešė apie tarnybiniam naudojimui skirtą VSD pažymą, kurioje rašoma apie galimą šio projekto žalą Lietuvai.

REKLAMA

TV3 pareiškus, kad neatskleis šaltinio, pranešusio žurnalistams apie minėtą VSD pažymą, pareigūnai žada jo pavardę išsireikalauti per teismą.

Kaip pranešė TV3, saugumo pareigūnai apklausai iškvietė kanalo žinių tarnybos žurnalistą Remigijų Bielinską, taip pat operatorių ir žinių laidos vedėją Marių Veselį.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak R.Bielinsko, valstybės saugumo pareigūnai per apklausą elgėsi "kultūringai", tačiau jis žurnalistinės etikos sumetimais negalėjęs atskleisti informacijos šaltinio.Jam pritaria M.Veselis.

"Man atrodo, kad mes padarėm savo darbą. Mūsų pareiga buvo informuoti žiūrovą. Mes žiūrovą informavom, ir tai yra svarbiausia. Dabar apie 2K projektą kalbama atvirai ir viešai", - TV3 pirmadienio vakaro žinių laidoje sakė M.Veselis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Spalio pradžioje kanalas TV3, remdasis VSD pažyma, pranešė, kad ruošiamas Lietuvos ir Rusijos projektas 2K kurio tikslas - tolygiai paskirstyti krovinių srautus tarp Klaipėdos ir Kaliningrado uostų, gali būti žalingas Lietuvai.

VSD po kurio laiko patvirtino, kad pateikė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui pažymą apie 2K, tačiau jo žalos Lietuvai esą nenustatyta.

REKLAMA

Kai kurie Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai įtarė, kad neskelbtiną informaciją paviešino opozicinės Tėvynės Sąjungos narė Rasa Juknevičienė. Pati parlamentarė neneigė pasidalinusi su žurnalistais abejonėmis dėl projekto 2K naudos Lietuvai, bet neigė perdavusi jiems slaptą dokumentą.

BNS

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų