• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sėklos vietoj tablečių

Su-džok - korėjietiškas gydymosi augalais, lapeliais, šakelėmis, spygliukais būdas. Šiuo metu su-džok terapija labai populiari Europoje, JAV, o šio metodo specialistai vertinami tiesiog aukso kaina.

REKLAMA
REKLAMA

Augalų sėklos - tai gyvas biologinis objektas, turintis didelės energijos ir net savus magnetinius laukus. Sėklelė gali lengvai kontaktuoti su energetiniu žmogaus lauku. Be to, augalo sėkla sugeria skausmą teikiančią, o mainais išskiria gyvybės bei sveikatos energiją. Dažnai po gydymo sėklos pasikeičia - išdžiūsta, sueižėja, neretai netgi subyra. Su-džok terapija gera tuo, kad visiškai nekenksminga, neskausminga ir kiekvienam prieinama. Beje, lėtinės ligos gydomos brandžiomis, ilgiau laikytomis sėklomis, o ūmios - vos subrendusiomis. Labai naudingas masažas stambiomis sėklomis arba vaisiais (pavyzdžiui, kaštonais, graikiniais riešutais, mango sėklomis, kankorėžiais, kukurūzų burbuolėmis).

REKLAMA

Paprastai sėklos arba kokios kitos augalų dalys pleistru pritvirtinamos prie skausmingų zonų arba prie tų delnų ir padų vietų, kurias masažuojant veikiami kokie nors organai. Jei nesate tikras, kad paveiksite reikiamą vietą, pritvirtinkite sėklų didesniame plote - tai visiškai nepakenks.

REKLAMA
REKLAMA

Pritvirtintas prie kūno sėkleles reikia laikyti nuo kelių valandų iki kelių parų, o prireikus pakeisti. Tik jokiu būdu nenaudokite nuodingų, ekologiškai nešvarių, rinktų netoli kelių ar pramoninių objektų augalų arba augalų, kuriems esate alergiškas, sėklų. Netinka ir nesubrendusios, pažeistos ir nebedaigios sėklos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sėklas galima parinkti ir pagal formą - ji turi priminti nesveiką, norimą gydyti organą.

Akių, galvos, pieno liaukų ligas galima gydyti apvaliomis sėklomis (vyšnių kauliukais, juodaisiais pipirais, žirniais); smegenų ligas - graikiniais riešutais; širdį - putino sėklomis ar grikiais; inkstus - pupomis, pupelėmis; žarnyną, venas, ilguosius kaulus - avižomis, dirsių sėklomis; stuburą, sąnarius - grūdinių kultūrų stiebų dalimis.

REKLAMA

Su-džok terapijos šalininkai tvirtina, kad sėklelė išsaugo informaciją apie visą augalą ir pasižymi visomis jo gydomosiomis savybėmis. Jei žinote apie augalų gydomąsias savybes, jums bus kur kas lengviau pasirinkti reikiamas sėklas savo negalavimams gydyti.

Citrinvyčio sėklos, pritvirtintos galvos smegenų zonoje, stimuliuoja darbingumą, šalina mieguistumą; ievų sėklos (storojo ir plonojo žarnyno srityse) gydo diarėją; erškėčio sėklos (kepenų ir tulžies srityse) - kepenų ligas; granato sėklos (ausų ir akių zonose) - ausų ir akių ligas; linų sėmenys (burnos ir storojo žarnyno srityse) - vidurių užkietėjimą ir dantų skausmą; žirniai (inkstų ir šlapimo takų zonose) - akmenis; kukurūzai (kasos srityje) - cukrinį diabetą; ryžiai (bronchų srityje) - bronchitą, bronchinę astmą; putinų sėklos, gudobelės (galvos ir širdies srityse) - hipertoniją; krapų ir pankolio sėklos (storojo ir plonojo žarnyno srityse) - meteorizmą; arbūzo sėklos (inkstų ir šlapimo takų srityse) - patinimus.

O gauti sėklų labai paprasta - nusipirkite, jei neturite savo sodo ar daržo, paprasčiausioje sėklų parduotuvėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų