• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jei atostogaujate namie

Pailsėti ir po atostogų gražiai atrodyti galite net neišeidama iš namų. Jei dėl tam tikrų priežasčių niekur negalite išvykti, nenusiminkite - po atostogų vis tiek bendradarbius galite nustebinti sveika ir žavinga išvaizda.

REKLAMA
REKLAMA

1. Kasdien balkone arba bent gerai išvėdintame kambaryje pasimėgaukite oro voniomis. Pakanka pabūti nuogai 10-15 minučių, kad per odą į organizmą patekęs deguonis suaktyvintų poodinio sluoksnio ir raumenų procesus. Kasdien atlikusi tokią procedūrą jūs tapsite energingesnė, raumenys pasidarys stipresni, tampresni, sumažės raukšlių, o celiulito neliks nė pėdsako. Kad nauda būtų maksimali, tuo pat metu atlikite kokius nors gimnastikos pratimus.

REKLAMA

2. Savo kūną palepinkite gydomuoju purvu. Dabar nėra sunku įsigyti kosmetinio molio. Jis valo odą, stimuliuoja epitelio atsinaujinimą, veikia antiseptiškai, ramina uždegiminius odos procesus, gražina plaukus, mažina celiulito pėdsakus, lygina nudegimų ir kitokius randus. Kuo tamsesnis purvas, tuo jis geriau sugeria riebalus ir efektyviau veikia spuogus, bėrimus.

REKLAMA
REKLAMA

Baltasis ir rožinis molis ramina sausą ir jautrią, stiprina, stangrina suglebusią ir ploną odą. Jei oda sudirgusi, apsaugo nuo infekcijos, greičiau gyja žaizdelės.

Pilkasis molis drėkina, lygina odą, tonizuoja organizmą.

Mėlynasis molis aktyvina kraujotaką ir epitelio medžiagų apykaitą, puikiai šalina riebalus ir nešvarumus, dezinfekuoja ir malšina uždegiminius procesus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Raudonasis molis gerina odos kraujotaką, padeda nuo alerginių bėrimų, slopina staigų kraujo sutekėjimą į veidą, mažina nesveiką raudonį.

Geltonasis molis padeda per odą iš organizmo pasišalinti šlakams ir mikrobiniams toksinams, prisotina ląsteles deguonimi ir tinka celiulitui gydyti.

REKLAMA

Žaliasis molis idealiai tinka riebiai, porėtai odai valyti ir kovoti su visomis spuogų rūšimis. Šis molis neleidžia skirtis riebalams, sutraukia poras, tonizuoja, minkština odą, gerina kraujotaką, stimuliuoja epitelio regeneraciją, lygina raukšles, patempia odą, ji tampa lygesnė, tampresnė, veikia antibakteriškai.

REKLAMA

Purvo kaukes dėkite ant veido, kaklo, iškirptės srityje. Palaikykite apie 20 minučių, kol išdžius, nuplaukite šiltu virintu vandeniu, nusausinkite odą ir patepkite maitinamuoju kremu. Kad būtų geresnis efektas, kaukes ruoškite vis pagal kitokį receptą.

Klasikinė kaukė. 2-3 valgomus šaukštus molio atskieskite šaltu vandeniu (kad būtų grietinės tirštumo), įmuškite kiaušinio trynį, įlašinkite kelis lašus alyvų aliejaus ir šviežių citrinų sulčių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tamprinanti kaukė. Sumaišykite 3 arbatinius šaukštelius baltojo molio su 3 valgomais šaukštais pieno ir arbatiniu šaukšteliu medaus.

Gaivinanti kaukė. Smulkia tarka sutarkuokite trečdalį vidutinio dydžio agurko ir sumaigykite su 2 valgomais šaukštais baltojo molio.

Purvo vonia. Ištirpinkite 400-500 gramų baltojo arba mėlynojo molio vonioje. Gerai išmaišykite. Pasinerkite į tokią vonią 15-20 minučių. Nusiliekite dušu.

3. Paskutinis štrichas - dirbtinis įdegis. Kasdien įtrinkite odą lengvai nuspaustu juodosios arbatos tamponėliu arba drėkinamuoju įdegio pieneliu - po 4 valandų oda įgaus lygų auksinį atspalvį. Dabar drąsiai galite sakyti, kad atostogavote užjūriuose! Niekas šio melo net neįtars.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų