Po Vilniaus miestą važinėjančiuose troleibusuose skamba garsiausių pasaulio kompozitorių muzika. Bethoveno, Vagnerio, Čiurlionio, Haidno ir kitų kompozitorių papuoštais atvaizdais ir jų muziką grojantys troleibusai, taip pat ir autobusai, yra sostinės savivaldybės projekto "Kultūringas", vyksiančio iki 2009 metų, kuomet Vilnius taps Europos kultūros sostine, dalis.
Beje, Vilniuje gali atsirasti ir troleibusų, ant kurių šonų puikuosis jų vairuotojų portretai. Minint 50-metį, kai Vilniuje važinėja troleibusai, sostinės meras Artūras Zuokas pažadėjo, kad daugiau nei 30 metų dirbantiems vairuotojams bus skirti vardiniai troleibusai. O ant vardinio troleibuso jo savininkas ką norės, tą ir nusipieš. Aišku, būtų dar geriau, jei tokie vairuotojai ir pinigus už važiavimą galėtų dėtis į savo kišenę.
Pirmieji troleibusai Viniuje pradėjo važinėti 1956 metais. Pirmasis maršrutas driekėsi nuo Antakalnio iki stoties. Plečiantis miestui, daugėjo troleibusų. 1967 metais jau buvo 13 maršrutų, kurių ilgis siekė 217 kilometrų. Šiandien troleibusai važinėja 19 maršrutų, o bendras linijų ilgis 445 kilometrai. Darbo dienomis į sostinės gatves išrieda apie 260 troleibusų, o įmonė turi 321 troleibusą. Jų vidutinis amžius beveik 13 metų, tačiau tarp "senukų" yra ir 45 visai nauji troleibusai "Solaris".