Antradienį (03.18) rungtynėse su Salonikų PAOK tiek rezultatas (109:79), tiek vilniečių žaidimas priminė tai, ką matėme sezono pradžioje. Varžovai parklupdomi jau per pirmą kėlinuką, o paskui prasideda sutriuškinimas, pagardintas gražiais dėjimais ir perdavimais. Šį kartą priešininkų sutriuškinimas yra dvigubai malonesnis, nes teikia vilčių prieš paskutines pogrupio rungtynes.

Komanda jau prieš rungtynes atrodė naujai kaip niekada. Pasikeitė du žaidėjai, o to šį sezoną “Lietuvos ryte” dar nematėme. Naujokų atsiradimas ir kalbos apie ribotą A. Okunskio panaudojimą kėlė papildomą intrigą. Nors sakydamas, kad ukrainietis pasirengęs žaisti tik 15 min., J. Kazlauskas turbūt gudravo. A. Okunskis ilsėjosi daug, tačiau tai lėmė rezultatas, o ne jo būsena.

Būtent varžovų trenerio B. Prelevičiaus bandymas priešpriešinti ukrainiečiui jauną L. Makrokefalidį, o ne B. Scottą, suteikė vilniečiams galimybę lengvai įgyti persvarą. B. Prelevičius tą patį darė ir Salonikuose, tačiau ten graikų atsarginį turbūt įkvėpė sirgaliai. Vilniuje viskas atvirkščiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų