Ne visada viskas buvo pasaka: anksčiau ši diena Zvonkuvienei keldavo ašaras

Dvynukus auginantys Katažina Zvonkuvienė ir Deivydas Zvonkus puikiai žino, kaip svarbu palaikyti gražius santykius, o ypatingai – kad dėl jų reikia ir nemažai pasistengti. Ir nors Valentino dienos nė vienas iš jų nėra linkęs minėti, Katažina neslepia, kad kadaise dėl to tekdavo pralieti ir ašarų.

Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė (Fotobankas)
15

Naujienų portalui tv3.lt dainininkė prabilo apie meilės dieną, bei kaip su Deivydu stengiasi romantiką pakurstyti dabar.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ne visada viskas buvo pasaka: anksčiau ši diena Zvonkuvienei keldavo ašaras

K. Zvonkuvienė juokėsi, kad šįkart su vyru per Valentino dieną vos galės susimatyti – vakare, kai kiti eis į pasimatymus, jos lauks koncertas. Tiesa, labiau nei dėmesys būtent šią dieną, dainininkei įsimena toks, kuris būna visiškai nelauktas: „Labiau galvoje įstringa netikėti dalykai, kai aš miegu, o jis vėlai grįžęs palieka gėles, anksti išeina, o aš, atsikėlusi, randu ant stalo nuostabią puokštę.“

Ir nors anksčiau į šią dieną moteris žiūrėjo itin rimtai, dabar, anot jos, visas pasikeitė. „Ilgainiui supratau, kad ateina diena, kaip Vėlinės ar Kalėdos, ir tada staiga visi prisimena apie savo mylimuosius ar palaidotus žmones, ir ima stipriau mylėti, negu kažkurią kitą dieną. Aišku, simboliškai yra smagu tai paminėti – juk atrodo, kad meilė tvyro ore, kai visi tiesiog išprotėję bėga, vyrai stovi eilėje ir perka savo damoms gėles… Bet dar smagiau tai matyti, kai tai vyksta įprastą dieną“, – įsitikinusi ji.

Prie to, kad žmonai Valentino dieno nekelia per didelio susijaudinimo, anot Katažinos, jau priprato ir Deivydas. „Anksčiau aš gal kiek ir įsižeisdavau, jei jis pamiršdavo, o paskui pati supratau, kad tai neturi jokios didelės reikšmės. Tai daugiau vaikiški dalykai, kad, neva, kitai kažką padovanojo, o man – ne. Manau, kad vertybės su branda ir amžiumi keičiasi. O ir šiaip Deivydas nėra iš tų žmonių, kuris darytų kažkokias staigmenas, apie kurias aš neįtarčiau“, – su šypsena kalbėjo dainininkė.

REKLAMA

Vis dėlto antrąją pusę Katažina turėjo tikrai ne per kiekvieną Valentino dieną – jaunystėje, anot jos, tai kartais priversdavo pasijusti blogai. 

„Per Valentino dieną visada verkdavau, nes niekada nesulaukdavau dėmesio. Kitos merginos būdavo gražios, prie jų per diskotekas prieidavo berniukai, o prie manęs – ne. Aš buvau bjaurusis ančiukas… Būdavo ašarų pakalnės – atrodydavo, kad už Valentino dieną nieko svarbiau nėra gyvenime (juokiasi). Bet tai – paauglystė, kai dar neturi antrosios pusės ir esi linkęs labai tai sureikšminti. Juk atrodo, kad tavęs nemyli…“ – kalbėjo K. Zvonkuvienė.

Kalbėdama apie dabartinį savo ryšį su vyru atlikėja pasakojo, kad pora kaip niekada anksčiau stengiasi rasti laiko, kurį galėtų praleisti tik dviese: „Tą daryti reikia – ir kuo toliau, tuo dažniau. Tai labai atgaivina santykius. Atsiradus vaikams, pradėjome dėmesį sutelkti kitur – į vaikus, rūpesčius, ir tikrai ta antroji pusė kažkiek pasimiršta… Čia gali sakyti, ką nori, bet taip yra.“

„Aš labai džiaugiuosi, kad ir ištekėjau pakankamai solidaus amžiaus, ir susilaukiau vaikų, todėl gal ir tas suvokimas kitoks, kad santykius labai svarbu puoselėti. Tai daryti būtina – bent jau tiek, kiek išeina. Būna, kad mes ir trumpam ištrūkstame kažkur papietauti tik dviese. Pabūname kartu, pašnekame, o kartais, atrodo, nereikia net ir šnekėti – tik pabūti“, – sakė K. Zvonkuvienė.


Rašyti komentarą...
m
milda
2020-02-15 19:10:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Katazina esi grazi ir charizmatiska ir nereik prisimint kas buvo tiesiog tu pati save nuvertini .... Sekmes .Nauja plauku spalva labai tinka.
Atsakyti
-1

N
Nagi,
2020-02-14 23:13:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
protinga, nuosirdi moteris.
Atsakyti
-6

O
ONA
2020-02-16 14:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
BJAURYBE TU AR GALIMA SITAIP APIE ZMOGU KURIS TAU NIEKO BLOGO NEPADARE SVOLACIUS TU PATS
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų