Balsuok: kuris „X faktoriaus“ finalo dalyvis vertas superfinalo?

Jau šį sekmadienį paskutinis „X faktoriaus“ finalas, kurio metu paaiškės, kas iš dalyvių keliauja į superfinalą. Keturių dalyvių laukia įtempta kova.

„X faktoriaus“ ketvertas

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia bus sunku atsikvėpti nuo įtampos, džiaugsmo ašarų, o kai kam – ir nusivylimo. Projekte pasirodys muzikos mylėtojai bei visi tie, kurie svajoja tapti ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis ir dainomis užburti tūkstantines minias. 

Didžiulį kelią nuėję dalyviai neslepia jaudulio, jų likimas atsidurs žiūrovų rankose.

Norbertas Latkowski

Norbertas gyvena Vilniuje, studijuoja pramogų industrijas VGTU Kūrybinių industrijų fakultete. „X faktoriuje“ Norbertas dalyvauja antrą kartą. Vaikinas turėjo užsibrėžęs tikslą – pasiekti finalus, nustebinti žiūrovus ir teisėjus dar neparodytomis galimybėmis.

Norbertas Latkowski

„Tikiuosi, kad „X faktorius“ atneš man nepakartojamą patirtį pasirodant didžiausioje šalies scenoje, prieš visą Lietuvą. Mano didžiausias noras – tapti muzikos industrijų atstovu“, – neslepia dalyvis.

Ką Norbertas mano apie savo mokytoją Jazzu? „Ji – nepakartojama muzikos srities profesionalė, negailinti pastabų, kritikos, pagirų, paguodos. Labai vertinu ją už tai, kad reikalauja geriausio rezultato, tuo pačiu mėgsta pajuokauti“, – sako šou dalyvis.

Titas ir Benas

Vaikinai gyvena Panevėžyje, o daugiausiai laiko praleidžia įrašų studijoje. Titas dirba Panevėžio muzikiniame teatre garso režisieriumi. Benas šiuo metu pasiėmė studijose metų pertrauką. Vaikinas nori išbandyti save kiek įmanoma daugiau sričių, kol dar galutinai neįsitvirtino vienoje sferoje. „Dalyvauti „X faktoriuje“ sugalvojome netikėtai. Anketą užpildė mano mama. Neilgai teko svarstyti, kol suvokėme, kad šis metas yra puikus dalyvavimui projekte“, – pasakoja Benas.

REKLAMA

„X faktoriuje“ dalyvaujantys pusbroliai Titas ir Benas

Šiame projekte vaikinai tikisi atsiskleisti kaip asmenybės, surinkti auditoriją žmonių, kuriems patiktų jų muzika. Titas ir Benas ypatingai džiaugiasi bendradarbiavimu su savo mokytoju Samu. „Jis – šiltas, paprastas ir lengvai sukalbamas žmogus. Su juo jautiesi jaukiai, lyg bendrautumei su geriausiu draugu“, – sako vaikinai.

Milda Martinkėnaitė

Milda dirba tarptautinėje kompanijoje, pinigų plovimo prevencijos srityje, yra komandos vadovė. Projekte ji dalyvauja jau antrą kartą, nes, kaip sako pati, turi nebaigtų darbų. „Jaučiu, kad šitas projektas man gali padėti pasiekti savo svajonę“, – sako Milda.

Milda Martinkėnaitė

Šou dalyvė tikisi pasisemti įkvėpimo ir drąsos siekti savo tikslų – užsiimti kūryba, dainuoti scenoje, gyventi tą gyvenimą, apie kurį svajojo nuo vaikystės. „Džiaugiuosi patekusi į Marijono komandą. Manau, kad mūsų muzikiniai skoniai sutampa“, – šypsosi Milda.

Martyna Jezepčikaitė

Septyniolikmetė gyvena ir mokosi Alytuje. Visą gyvenimą ji užsiima muzikine veikla, mokosi vokalo, groti pianinu. Mergina taip pat domisi teatru, mėgsta vaidinti.

„X faktorius“ jai pasirodė kaip puiki galimybė sužinoti daugiau apie didžiąją sceną ir suburti gerbėjų armiją. „Iš projekto tikiuosi kuo daugiau gražių, šiltų akimirkų ir gerų pamokų tolimesnei karjerai“, – šypsosi mergina.

Martyna Jezepčikaitė

S. Prūsaitį ji apibūdina kaip mokytoją, kuris visada padeda ir įkvepia pozityvumo. „Jis labai talentingas kūrėjas ir dainininkas. Laukia puikus muzikinis nuotykis“, – sako šou dalyvė.

Balsuokite, kuris „X faktoriaus“ dalyvis yra jūsų favoritas.

Kuris „X faktoriaus“ finalo dalyvis vertas superfinalo?
Prašome pasirinkti atsakymą!
Norbertas Latkowski
Titas ir Benas
Milda Martinkėnaitė
Martyna Jezepčikaitė
BALSUOTI
REZULTATAI
Kuris „X faktoriaus“ finalo dalyvis vertas superfinalo?
Norbertas Latkowski
34,5%
Titas ir Benas
27,4%
Milda Martinkėnaitė
7,9%
Martyna Jezepčikaitė
30,2%

 

 


Rašyti komentarą...
K
Karolina
2019-12-18 18:40:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinoma, kad Titas ir Benas verti super finalo!!
Atsakyti
-10

L
Laurynas
2019-12-21 12:47:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėjo Samas pakeisti savo verdiktą, būtų išlyginęs . Bet yra kaip yra . Pirmyn ,,Norbertai,,❤
Atsakyti
-2

A
Aušra
2019-12-18 15:01:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
plokštele pasikeisk kita puse,nes jau užsikirto
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų