Žavios moterys užvaldė Palangą: paaiškėjo, kurios vairuoja geriausiai

Šiandien praūžė turbūt ryškiausias, stilingiausias ir puošniausias „Aurum 1006 km lenktynių“ renginys – „108 kilometrų moterų iššūkis“. Tarp aštuonių dešimčių komandų savo jėgas išbandė ir išskirtiniu įvaizdžiu dėmesį traukė naujienų bei pramogų portalo tv3.lt komanda, pasivadinusi „tv3.lt – greitos skyrybos”.

108 kilometrų iššūkio apdovanojimai (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)
51

Ekipažo „tv3.lt – greitos skyrybos” narės Elena, Justina, Simona ir Asta sako, kad idėja sudalyvauti tokiame renginyje kilo prisiklausius gerų atsiliepimų iš pernai vykusių varžybų, noras pačioms patirti, o ne tik iš šalies nušviesti įdomiausius „Aurum 1006 km lenktynių“ įvykius, bei kartu smagiai praleisti laiką.

 

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 108 kilometrų iššūkio apdovanojimai

Vakaro pabaigoje paaiškėjo, kad geriausiai galvosūkius bei slalomo užduotis išsprendė bei įvykė moterų ekipažas, vairavęs automobilį Volkswagen Passat „Wonder Women“.

Ant scenos užlipęs būrys moterų neslėpė džiaugsmo bei gerų amocijų: „Mes atvykome gerai praleisti laiką, todėl mums ir pasisekė“, – kalbėjo ant scenos užlipusios moterys.

Komanda „tv3.lt – greitos skyrybos“ džiaugėsi galimybe sudalyvauti tokiame renginyje bei išbandyti automobilio „KIA CEED“ galimybes.

„Tai buvo nuostabi patirtis. Azartas visiškai užvaldė! Dalyvavome pirmą kartą, todėl turėjome susitelkti, sukaupti dėmesį, kad įveiktume visas užduotis. Bet dar kartą įsitikinome – moterims neįveikiamų užduočių nėra!”, – įspūdžiais dalinosi „Greitos skyrybos“ komandos nares.

REKLAMA

Orientacinio ralio metu moterų ekipažams reikėjo pademonstruoti ne tik vairavimo įgūdžius, bet ir greitą orientaciją – jos turėjo naudotis žemėlapiu bei kelio ir užduočių knyga, kad atliktų organizatorių paruoštas užduotis. 

Renginio organizatoriai džiaugiasi dideliu moterų susidomėjimu ir aktyviu dalyvavimu specialiai moterims organizuotose varžybose.

„Pernai vykusiame „108 kilometrų moterų iššūkyje“ dalyvavo apie 60 komandų, šiemet – daugiau nei 80 ir norinčių buvo dar daugiau, bet daugiau tiesiog fiziškai nebegalime sutalpinti. Labai smagu sulaukti šitiek spalvingų, įdomių ir dar net kažkokią idėją ar žinutę nešančių komandų. Jos padaro mūsų šventę dar patrauklesnę ir įdomesne žiūrovams‘, – sakė Eglė Gaižauskaitė, „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatorė.

Ironišką požiūrį ir dramatišką įvaizdį „tv3.lt – greitos skyrybos” komandai padėjo sukurti dizainerė Katrina Knizikevičiūtė, prekės ženklo „Bajoras“ kūrėja.

„Ypač smagu, kad mus palaiko ir mumis patikėjo kitos moterys: Eglė ir Jolanta iš organizatorių kantriai aiškina, kaip, kur ir ką reikės daryti, Katrina Knizevičiūtė, sukūrusi mums išskirtinį įvaizdį, Vaiva, patikėjusi vairuoti KIA automobilį“, – džiaugėsi „tv3.lt –greitos skyrybos“ merginos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų