Pirmąjį pasiruošimo ciklą „Žalgiris“ baigė trimis pergalėmis iš trijų. Permainingose trečiose kontrolinėse rungtynėse Vilniuje 3:2 nugalėta Kauno rajono „Hegelmann“ komanda.

Įvarčius žalgiriečiams pelnė Kipras Kažukolovas, Romualdas Jansonas ir Donatas Kazlauskas.

Šiose rungtynėse komandai ir toliau negalėjo padėti traumuotas kapitonas Saulius Mikoliūnas ir apsirgęs Petaras Mamičius. Į rikiuotę grįžo Fabienas Ourega, Marko Miličkovičius ir Gustas Jarusevičius.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, daug progų komandos nesukūrė. „Žalgirio“ gretose pora kartų smūgiais iš toli varžovų vartams grasino F. Ourega.

39 min. po baudos smūgio vilniečiai įmušė pirmą įvartį. Po N. Gorobsovo perdavimo į baudos aikštelę K. Kažukolovas galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiriui“ pavyko rezultatą padvigubinti. Po B. Sebaihi perdavimo kontratakoje tiksliu smūgiu iš kairiojo atakos krašto pasižymėjo R. Jansonas. Jaunam puolėjui tai buvo pirmasis įvartis pagrindinės komandos gretose.

Dar po kelių minučių puikų šansą turėjo ir O. Verbickas, bet jo smūgis iš kairio baudos aikštelės krašto buvo netikslus – kamuolys skriejo pro šalį.

Kėlinio viduryje „Hegelmann“ atakoje po perdavimo iš kairiojo krašto atšokusį kamuolį į žalgiriečių vartus pasiuntė gynėjas Lukas Čerkauskas, o likus žaisti apie aštuonias minutes kauniečiai ir išlygino rezultatą – po perdavimo iš aikštės vidurio pasižymėjo vienas prieš vieną atsidūręs Didis Lutumba-Petah.

Visgi paskutinį žodį tare vilniečiai – po tolimo O. Verbicko perdavimo dešiniuoju kraštu nuo gynėjų pabėgęs D. Kazlauskas tiksliu smūgiu įveikė vartininką T. Švedkauską – 3:2.

Kitas kontrolines rungtynes Lietuvos čempionai jau žais Turkijoje, kur numatyta dviejų savaičių treniruočių stovykla.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joel Bopesu, Kipras Kažukolovas, Dimaš Kašken, Džiugas Aleksa (66 min. Tomas Bakšys), Fabien Ourega (46’ Billal Sebaihi), Nicolas Gorobsov (46 min. Yukiyoshi Karashima), Paulius Golubickas (46 min. Marko Miličkovič (83 min. Dariušas Stankevičius)), Gustas Jarusevičius (46 min. Ovidijus Verbickas), Romualdas Jansonas (54 min. Matas Vareika), Mathias Oyewusi (54 min. Donatas Kazlauskas).