REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Optibet ledo ritulio lygoje skaudžią nesėkmę patyrė „Kaunas City“ komanda, kuri šeštadienį Kauno ledo rūmuose 3:11 neprilygo Rygos „Prizma“ klubui. Tuo tarpu Vilniaus „Pramogų“ arenoje šeštadienį ant ledo susitiko dvi stipriausios praėjusio sezono Lietuvos ledo ritulio komandos Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ir Elektrėnų „Airwell Energija“. Intriguojančiose rungtynėse pergalę 3:2 šventė vilniečiai.

Optibet ledo ritulio lygoje skaudžią nesėkmę patyrė „Kaunas City“ komanda, kuri šeštadienį Kauno ledo rūmuose 3:11 neprilygo Rygos „Prizma“ klubui. Tuo tarpu Vilniaus „Pramogų“ arenoje šeštadienį ant ledo susitiko dvi stipriausios praėjusio sezono Lietuvos ledo ritulio komandos Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ir Elektrėnų „Airwell Energija“. Intriguojančiose rungtynėse pergalę 3:2 šventė vilniečiai.

REKLAMA

 Pirmasis rungtynių įvartis krito į „Kaunas City“ vartus, kai netoli vartų ritulį perėmę svečiai surado laisvą Laurį Rancevą, kuris pasiuntė ritulį į vartus (03:15, rez. perd. Edijus Brahmanis, Kristapas Milleris). Praleidusi įvartį kauniečių komanda surengė keletą pavojingų progų, bet jiems pasižymėti nepavyko.

 Įpusėjus pirmajam kėliniui „Prizma“ gavo dvi galimybes žaisti daugumoje ir abu kartus nubaudė kauniečius. Pirmosios daugumos metu Edijus Brahmanis atliko metimą iš toli, o ritulio skriejimo kryptį pakeitęs Armandas Berzinšas nuginklavo kauniečių vartininką (09:52, rez. perd. E. Brahmanis, L. Rancevas), o vėliau sekusioje kitoje daugumoje komandos draugo metimą pataisė Davis Straupe (14:59, rez. perd. Valteris Apfelbaumas).

REKLAMA
REKLAMA

 Savo atsaką „Kaunas City“ surengė greitame išpuolyje, kur gautą progą puikiai išpildė Paulius Grybauskas. Puolėjas suklaidino du gynėjus ir tiksliu šūviu į tolimąjį vartų kampą nepaliko vilčių varžovų vartininkui (15:53, rez. perd. Lukas Žukauskas). Visgi, kėlinio pabaigoje „Prizma“ susigrąžino trijų įvarčių pranašumą, kai iš toli sėkmingai iššovė Kristapas Riekstinšas (17:44, rez. perd. Kristis Apsitis, K. Milleris).

REKLAMA

 Antrajame kėlinyje kauniečiams pavyko pagerinti savo žaidimą ir į oponentų išpuolius kur kas dažniau atsakyti savo pavojingomis atakomis. Galiausiai įpusėjus rungtynėms „Kaunas City“ surengė greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė gynėjas Aurimas Gaidauskas. Vienas prieš vartininką iššokęs ledo ritulininkas pademonstravo savo sugebėjimus užbaigdamas ataką tiksliu šūviu į vartus (30:00, rez. perd. Aivaras Bendžius, Kostas Gusevas). Po pelnyto įvarčio šeimininkai surengė dar keletą pavojingų atakų, bet su jomis susitvarkė oponentų vartininkas.

REKLAMA
REKLAMA

 Kol kauniečiai nerealizavo savo progų, „Prizma“ surengė greitą išpuolį, ir nors pirmąjį Emilio Ezičio metimą sulaikė vartininkas, jis pats suskubo prie atšokusio ritulio ir pasiuntė jį į vartus (34:17, rez. perd. D. Sraupe).

 Galutinai kauniečių viltis šiose rungtynėse svečiai iš Latvijos nužudė trečiajame kėlinyje. Jau jo pradžioje dukart pasižymėjo K. Riekstinšas, o vėliau dar vieną įvartį pridėjo Matiss Strausas. Nors vėliau tikslią ataką surengė „Kaunas City“ puolėjas Aivaras Bendžius (48:11, rez. perd. Egidijus Binkulis), rungtynes užbaigė dar trys latvių įvarčiai. Ritulį į vartus siuntė K. Apsitis, L. Rancevas ir ketvirtą kartą rungtynėse pasižymėjęs K. Riekstinšas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kaunas City“ treneris Sergejus Durdinas po rungtynių pripažino, jog jos susiklostė ne taip, kaip planavo jo ekipa.

 „Sunku po rungtynių viską įvertinti, norisi jas pažiūrėti dar kartą ir tiksliai nustatyti, kur viskas pasisuko mums netinkama kryptimi. Ir vėl pralaimėjome pirmąjį kėlinį, kalbėjausi su vaikinais, kad rungtynės bus nelengvos, kaip „Prizma“ žaidžia, kur mes turime saugotis, bet rungtynių metu viskas klostėsi ne taip, kaip norėjome. Traumą patyrė Povilas Verenis ir jis buvo priverstas palikti ledą, tad jo lyderystės mums taip pat pritrūko. Rungtynės buvo labai sunkios“, - kalbėjo treneris.

REKLAMA

Tuo tarpu Vilniuje pergalę šventė Vilniaus „7bet-Hockey Punks“, kurie  kurie varžovus šią savaitę įveikė jau antrąjį kartą: trečiadienį Elektrėnuose jų dvikova baigėsi identišku rezultatu 3:2.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Airwell Energija“ pažeidė taisykles ir nors tuomet jiems apsiginti pavyko, prasižengus antrą kartą jų varžovai išnaudojo šią situaciją. Kiekybinio pranašumo metu progą metimui gavo Tadas Kumeliauskas, o rezultatyviausias „7bet-Hockey Punks“ žaidėjas tokią situaciją pavertė tiksliu metimu į varžovų vartus (13:02, rez. perd. Tomas Tilla, Sergejus Pisarenko).

REKLAMA

 Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje pelnyta nebuvo, nepaisant to, jog antroje jo dalyje jau elektrėniškiai turėjo dvi galimybes žaisti daugumoje.

 Antrasis kėlinys startavo skirtingose komandose žaidžiančių brolių apsikeitimu įvarčiais. Iš pradžių ritulį į vartus antrą kartą siuntė T. Kumeliauskas (22:41, rez. perd. Oscaras Johannesas Skioldas, Ilja Četvertakas), o vėliau panašiu išpuoliu atsakė jau „Airwell Energijos“ atstovas Donatas Kumeliauskas (23:38, rez. perd. Danilas Tsarkovskis).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 Komandoms įsibėgėjus progų pasižymėti pradėjo daugėti tiek prie vienų, tiek ir prie kitų vartų. Visgi, antrajame kėlinyje sėkmingai rungtyniavo vartininkai ne kartą gelbėję savo komandą nuo įvarčių.

 Trečiajame kėlinyje „Airwell Energija“ gavo puikią progą išlyginti rezultatą, kai „pankų“ lyderiui T. Kumeliauskui buvo skirta 5 minučių nuobauda. Tiesa, nepaisant daugybės elektrėniškių atliktų metimų per šią atkarpą, Sergejui Pisarenko pavyko apginti savo vartus nuo visų svečių išpuolių.

REKLAMA

 Kiek vėliau elektrėniškiai dar kartą žaidė daugumoje, o šios daugumos metu jie vartininką keitė šeštuoju aikštės žaidėju susikurdami dirbtinę dvigubą kiekybinę persvarą. Ši rizika nepasiteisino: „7bet-Hockey Punks“ apsigynė ir perėmus ritulį T. Kumeliauskas atliko metimą per visą aikštę, o prieš rituliui kertant vartų liniją Laisvydas Kudrevičius pasirūpino, jog šio nepasiektų varžovas ir į savo sąskaitą įsirašė įvartį (57:11, rez. perd. T. Kumeliauskas).

REKLAMA

 Už kelių akimirkų situacija kartojosi: „pankai“ vėl prasižengė, o „Airwell Energija“ vėl vartininką keitė aikštės žaidėju. Šį kartą ši situacija baigėsi laimingai Elektrėnų atstovams: Matas Mikalauskas pasižymėjo metimu nuo mėlynosios linijos (58:07, rez. perd. Yaroslavas Panchenko, Klymentijus Lysakas).

 Nepaisant šio įvarčio, per likusią rungtynių dalį „Airwell Energijai“ išsigelbėti nebepavyko: vilniečiai sėkmingai apsigynė bei triumfavo antrą kartą iš eilės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„7bet-Hockey Punks“ kapitono Roko Bacevičiaus teigimu komanda itin laukia namų rungtynių, nes „Pramogų“ arenoje susirenka vis daugiau žiūrovų.

 „Rezultatas geriausiai atspindi rungtynių eigą: buvo įtempta kova, negalėjome atsipalaiduoti nė sekundės. Per kiekvieną pertrauką su komanda kalbėjome, kad reikia dirbti dėl kiekvieno aikštės centimetro ir džiaugiuosi, jog viskas pavyko“, - kalbėjo „pankų“ kapitonas.

 Po pralaimėjimo „Airwell Energijos“ vyriausias treneris Arūnas Aleinikovas pripažino, kad ir vėl jo komandai pritrūko daugiau atliktų metimų.

„Šiandien buvo gera kova iš abejų komandų, bet „pankai“ pelnė vienu įvarčiu daugiau. Rungtynės buvo apylygės, buvo geri greičiai, daug kovos, dvikovų. Žiūrovams tokios rungtynės turėjo patikti“, - po pralaimėjimo pasisakė treneris. 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų