Vilniaus 7Bet – Hockey Punks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Vilniaus 7Bet – Hockey Punks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Vilniaus 7Bet – Hockey Punks“.

„Kaunas City“ Baltijos čempionatą užbaigė pergale prieš „Hockey Punks“, vienas iš žaidėjų ledą paliko ant neštuvų

„Kaunas City“ ir „7bet-Hockey Punks“ komandos užbaigė savo pasirodymą OHL Baltijos ledo ritulio čempionate. Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse „Kaunas City“ namuose 6:0 nugalėjo svečius iš Vilniaus. Pirmasis rungtynių kėlinys pažymėtas itin nemaloniu epizodu. Bandydamas atlikti metimą „7bet-Hockey Punks“ puolėjas Edgaras Rybakovas patyrė traumą bei ledą paliko ant neštuvų.
2024-02-28

Buvęs „Hockey Punks“ žaidėjas išvyko į Putino organizuojamą ledo ritulio šventę

Į Rusijos prezidento Vladimiro Putino Kazanėje organizuojamas „Ateities žaidynes“ išvyko net šeši Latvijos ledo ritulininkai, tarp kurių ir Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ komandoje rungtyniavęs Martinas Lavrovas.  M. Lavrovas yra vienintelis „Optibet“ Baltijos ledo ritulio čempionate rungtyniavęs latvis. Jis jau sezono metu prisijungė prie „Hockey Punks“ ir per 14 rungtynių surinko 12 naudingumo balų.
2024-02-23

„Hockey Punks“ iškovojo pergalę po 353 dienas trukusio „bado“

Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubas nutraukė beveik metus trukusį pergalių badą. Sekmadienį Vilniaus klubas pirmą katą šiame sezone šventė pergalę. „7bet-Hockey Punks“ po 28 iš eilės nesėkmingų bandymų šio sezono metu, nutraukė nesėkmių seriją 4:3 nugalėdami „Airwell Energiją“. Pirmajame kėlinyje ant ledo dominavo „7bet-Hockey Punks“. Dar šeštąją minutę jie turėjo dvigubą kiekybinę persvarą, kurios metu ritulį į vartus pasiuntė Kristapas Nemanis (08:26, rez. perd.
2024-02-04

Vilniuje – intriguojantis ledo ritulio mūšis: „Hockey Punks” reikalinga tik pergalė

Šiandien sostinėje Vilniuje „7bet - Hockey Punks” priims Elektrėnų „Airwell Energijos” ledo ritulininkus Šiandien OHL Baltijos lygos rungtynėse  Vilniaus „7bet - Hockey Punks” namuose susitiks su Elektrėnų „Airwell Energijos” ledo ritulininkais.  Šiek tiek daugiau nei prieš dvi savaites šių komandų dvikova Vilniuje pirmenybėse baigėsi dramatiška svečių pergalių po baudinių serijos.
2024-02-04

„Hockey Punks“ po keturių tuščių mėnesių pagaliau iškovojo tašką

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate įvyko intriguojanti akistata tarp Elektrėnų „Airwell Energijos“ ir Vilniaus „7bet-Hockey Punks“. Vilniaus „Pramogų“ arenoje vykusiose akistatoje žiūrovai išvydo maksimalią dramą: rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Joje tikslesni buvo ir pergalę 4:3 šventė „Airwell Energijos“ atstovai.
2024-01-18

OHL Baltijos čempionato apžvalga: nesėkmingas mėnuo Lietuvos komandoms

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate prabėgo dar vienas kovų pilnas mėnuo. Po praėjusio mėnesio siūlome atkreipti dėmesį į svarbiausius jo akcentus kasmėnesinėje apžvalgoje. Pastarasis mėnuo čempionate buvo itin nesėkmingas Lietuvos klubams. Žaidžiant prieš Latvijos ir Estijos komandas jos iškovojo vos vieną pergalę ir turnyrinėje lentelėje dabar užima tris paskutines pozicijas.
2023-12-05

„Kaunas City“ OHL čempionata ir vėl nugalėjo vilniečius

„Kaunas City“ komanda antrą kartą šiame sezone nugalėjo Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubą. OHL Baltijos ledo ritulio čempionato rungtynėse Kaune šeimininkai 5:1 nugalėjo svečius iš Vilniaus. Pirmajame rungtynių kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Abi komandos turėjo po vieną daugumą ir atliko panašų skaičių metimų, bet įvarčių pelnyta nebuvo. Situacija pasikeitė antrajame kėlinyje.
2023-10-19

OHL Baltijos čempionate lietuvių klubai nusileido latviams

Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubui OHL Baltijos čempionate teko susitaikyti su šeštuoju pralaimėjimu. Šeštadienį namuose vilniečiai 2:7 nusileido „HS Riga“ klubui iš Latvijos. Rytoj šios komandos Vilniaus „Pramogų“ arenoje 13:30 val. stos į antrąją tarpusavio akistatą. Nuo rungtynių starto gerokai aktyvesni buvo svečiai iš Latvijos, bet „7bet-Hockey Punks“ pavyko pasižymėti pirmiesiems.
2023-10-08

„Hockey Punks“ prieš OHL čempionus liko be taškų

Optibet ledo ritulio lygoje Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ sužaidė antrąsias savo sezono rungtynes. Ketvirtadienį vilniečiai namuose priėmė praėjusio sezono stipriausią OHL komandą – „Zemgale/LBTU“. Intriga rungtynėse laikėsi du kėlinius, kol galiausiai trečiojo kėlinio metu Jelgavos atstovai įtvirtino savo persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 5:1. Pirmojo kėlinio metu svečiai buvo aktyvesni, bet vilniečiai gana sėkmingai tvarkėsi su jų atakomis.
2023-09-14

Apmaudžiai pergalę išleidę „7bet-Hockey Punks“ Rygoje krito per pratęsimą

Optibet ledo ritulio lygoje skaudų pralaimėjimą patyrė „7bet-Hockey Punks“ komandoje. Trečiadienį Latvijoje iki paskutinės dvikovos minutės pranašumą prieš „HS Riga“ turėję vilniečiai galiausiai leido varžovams išlyginti rezultatą, o pratęsime patyrė pralaimėjimą 2:3. Nesėkmė neleido „7bet-Hockey Punks“ klubui pagerinti savo pozicijų lygoje. Rungtynėse „7bet-Hockey Punks“ prasižengė pirmieji ir mažumos neutralizuoti jiems nepavyko.