Kaunas city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kaunas city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kaunas city“.

„Airwell Energija“ dar kartą laimėjo Kaune – nuo čempionų titulo juos skiria viena pergalė

Kovoje dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo sužaistos penktosios serijos rungtynėse. Kaune vykusioje akistatoje „Airwell Energija“ 5:3 nugalėjo šeimininkus „Kaunas City“ atstovus. Serijoje iki 4 pergalių dabar jie pirmauja 3:2, o dar viena pergalė reikštų, jog „Airwell Energija“ nukarūnuotų praėjusio sezono čempionus. Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, kurie spausdami varžovus užsidirbo teisę žaisti daugumoje.
2024-03-13

Namuose puikią gynybą demonstravusi „Airwell Energija“ finale vėl įsiveržė į priekį

Kovoje dėl Lietuvos čempionų titulo sužaistos trečiosios tarpusavio rungtynės. Po dviejų rungtynių Kaune, serija persikėlė į Elektrėnus. Ten šeimininkė „Airwell Energija“ 3:0 nugalėjo „Kaunas City“ komandą ir antrą kartą šioje serijoje įsiveržė į priekį. Dabar jie serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1. Pirmųjų dviejų kėlinių metu vyravo nuožmi kova, kurios metu progų turėjo abi komandos.
2024-03-08

Lietuvos komandos OHL Baltijos čempionate patyrė minimalius pralaimėjimus

Elektrėnų „Airwell Energijai“ nepavyko iškovoti antrosios pergalės per dvi dienas, o „Kaunas City“ komanda viešnagę Estijoje baigė iškovoję tašką. OHL Baltijos ledo ritulio čempionato rungtynėse Rygoje Elektrėnų atstovai 1:2 nusileido „HS Riga“ komandai. Priminsime, jog vakar įvykusias pirmąsias šių komandų rungtynes 4:3 laimėjo lietuviai. Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais.
2023-12-23

Dviejų įvarčių persvaros neišlaikiusi „Kaunas City“ patyrė pralaimėjimą

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate pranašumo išlaikyti nesugebėjo ir pralaimėjimą patyrė „Kaunas City“. Antrajame kėlinyje dviejų įvarčių persvarą turėję kauniečiai galiausiai 4:6 nusileido „Prizma“ komandai. Jau ketvirtąją minutę kauniečiai įsiveržė į priekį. Aivaras Bendžius metimu vienu lietimu pasiuntė ritulį į vartų kampą (03:12, rez. perd.
2023-11-26

„Kaunas City“ pradeda kovas IIHF Kontinentinėje taurėje

Šiandien Kauno ledo rūmuose startuoja 2023-2024 metų IIHF Kontinentinės taurės sezonas, kurį nuo pirmo etapo pradės ir „Kaunas City“ komanda. Lietuvos čempionų klubas turnyre užims šeimininkų funkcijas ir priims Estijos, Kroatijos bei Islandijos čempionus. Pirmajame etape į dvi grupes suskirstytos komandos grumsis dėl galimybės tęsti savo pasirodymą IIHF Kontinentinėje taurėje. Kitame etape kovas toliau tęs tik savo grupių nugalėtojai.
2023-09-22

Praėjusių metų finalo pakartojime – „Kaunas City“ triumfas

Šeštadienį Optibet ledo ritulio lygoje įvyko praėjusio Lietuvos čempionato finalininkų dvikova. Kauno ledo rūmuose vykusiame susitikime savo pranašumą įrodė šeimininkai: „Kaunas City“ prieš „Airwell Energiją“ laimėjo rungtynes rezultatu 9:1. Pirmąjį rungtynių įvartį „Kaunas City“ pelnė vos po 22 sekundžių, kai greitoje atakoje varžovų vartininką nuginklavo Odrejus Machala (00:22, rez. perd.
2023-09-17

Prieš OHL Baltijos čempionatą pristatyti klubų tikslai ir būsimo sezono gairės

Antradienį buvo surengta Optibet Baltijos ledo ritulio čempionato spaudos konferencija, kurioje buvo pristatyti komandų tikslai, biudžetai ir žaidėjų sudėtys.
2023-09-06

Lietuvos ledo ritulio čempionate startuoja finalo serija: kas taps čempionais?

Šiandien startuoja kovos dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo. Serijoje iki trijų pergalių susitiks dvi aukščiausias vietas užėmusios Lietuvos komandos Optibet ledo ritulio lygoje – „Kaunas City“ ir Elektrėnų „Airwell Energija“.   Šį sezoną vykdant bendras Lietuvos ir Latvijos šalių pirmenybes, Lietuvos čempionų titulo likimas galėjo paaiškėti būtent OHL kovose.
2023-03-14

„Kaunas City“ sezoną OHL užbaigė dramatiškai pralaimėdami baudinių serijoje

Skaudų pralaimėjimą Optibet ledo ritulio lygos ketvirtfinalio lemiamose rungtynėse patyrė „Kaunas City“ komanda. Penktose ir paskutinėse ketvirtfinalio serijos rungtynėse Latvijoje kauniečiai po baudinių serijos 2:3 pralaimėjo Rygos „Dinamo“ komandai ir iškrito iš OHL kovų. Pirmajame kėlinyje rungtynių šeimininkai aktyviai rengė savo išpuolius, tačiau „Kaunas City“ vartininkas Demidas Yeremeyevas atrėmė visus „Dinamo“ metimus į jo vartus.
2023-03-10

Pasirodymą Ledo ritulio lygos ketvirtfinaliuose pradeda „Kaunas City“ ir Elektrėnų „Airwell Energija“ klubai

Ketvirtadienį savo pasirodymą Optibet ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose pradės Elektrėnų „Airwell Energijos“ ir „Kaunas City“ komandos. Septintą vietą reguliariajame sezone užėmę elektrėniškiai stos į akistatą su antroje reguliaraus sezono pozicijoje likusia OHL čempione „Zemgale/LLU“ komanda, o kauniečiai susitiks su legendine Rygos „Dinamo“. Apie rimtą „Zemgale/LLU“ klubo nusiteikimą rodo faktas, kad komandos kapitonas ir rezultatyviausias praėjusio sezono Latvijos čempionato žaid...