Elektrėnų Airwell Energija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Elektrėnų Airwell Energija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Elektrėnų Airwell Energija“.

„Airwell Energija“ po penkerių metų pertraukos susigrąžino Lietuvos čempionų titulą

Elektrėnų „Airwell Energija“ susigrąžino Lietuvos čempionų titulą.Šeštose Lietuvos ledo ritulio finalo rungtynėse Elektrėnuose „Airwell Energija“ 6:4 palaužė praėjusio sezono čempionę „Kaunas City“ komandą. Serijoje jie triumfavo 4:2. Lietuvos čempionų titulą „Airwell Energija“ iškovojo po penkių metų pertraukos: paskutinį kartą tituluočiausiai Lietuvos ledo ritulio komandai triumfuoti šalies pirmenybėse buvo pavykę 2018-2019 metų sezone.
2024-03-15

„Kaunas City“ sutriuškino Elektrėnų „Airwell Energiją“ ir finalo serijoje atstatė lygybę

Kovoje dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo atstatyta lygybė. Antrose finalo serijos rungtynėse „Kaunas City“ namuose 5:0 nugalėjo Elektrėnų „Airwell Energijos“ komandą. Po šių rungtynių finalo serijos rezultatas tapo lygiu – 1:1. Rungtynes kauniečiai pradėjo ambicingai. Jau ketvirtąją minutę ritulį prie vartų gavęs Dmytro Danylenko apsisuko link vartų ir kalė ritulį į vartus (03:26, rez. perd.
2024-03-05

Kovą laukia kovos dėl Lietuvos ledo ritulio čempionų titulo

Kovo mėnesį dvi stipriausios šio sezono Lietuvos ledo ritulio komandos stos į kovą dėl Lietuvos čempionų titulo. Po nesėkmingo pasirodymo OHL Baltijos ledo ritulio čempionate, kuriame Lietuvos klubai nepateko į atkrintamąsias varžybas, dvi stipriausios lietuvių komandos sezoną pratęs kovodamos dėl šalies čempionų titulo.
2024-02-27

„Hockey Punks“ iškovojo pergalę po 353 dienas trukusio „bado“

Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubas nutraukė beveik metus trukusį pergalių badą. Sekmadienį Vilniaus klubas pirmą katą šiame sezone šventė pergalę. „7bet-Hockey Punks“ po 28 iš eilės nesėkmingų bandymų šio sezono metu, nutraukė nesėkmių seriją 4:3 nugalėdami „Airwell Energiją“. Pirmajame kėlinyje ant ledo dominavo „7bet-Hockey Punks“. Dar šeštąją minutę jie turėjo dvigubą kiekybinę persvarą, kurios metu ritulį į vartus pasiuntė Kristapas Nemanis (08:26, rez. perd.
2024-02-04

„Hockey Punks“ po keturių tuščių mėnesių pagaliau iškovojo tašką

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate įvyko intriguojanti akistata tarp Elektrėnų „Airwell Energijos“ ir Vilniaus „7bet-Hockey Punks“. Vilniaus „Pramogų“ arenoje vykusiose akistatoje žiūrovai išvydo maksimalią dramą: rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Joje tikslesni buvo ir pergalę 4:3 šventė „Airwell Energijos“ atstovai.
2024-01-18

OHL Baltijos čempionato apžvalga: nesėkmingas mėnuo Lietuvos komandoms

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate prabėgo dar vienas kovų pilnas mėnuo. Po praėjusio mėnesio siūlome atkreipti dėmesį į svarbiausius jo akcentus kasmėnesinėje apžvalgoje. Pastarasis mėnuo čempionate buvo itin nesėkmingas Lietuvos klubams. Žaidžiant prieš Latvijos ir Estijos komandas jos iškovojo vos vieną pergalę ir turnyrinėje lentelėje dabar užima tris paskutines pozicijas.
2023-12-05

Stipriausių praėjusio sezono Lietuvos ledo ritulio komandų susidūrime – „Kaunas City“ triumfas

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate susitiko dvi stipriausios praėjusio sezono Lietuvos komandos. Trečiadienį Kaune vietos „Kaunas City“ 5:2 nugalėjo Elektrėnų „Airwell Energijos“ atstovus. Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo svečiams. Tadas Kumeliauskas įpusėjus pirmajam kėliniui pakartotiniu metimu pasiuntė ritulį į vartus (09:06, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, Dovydas Laimutis). Visgi, išlaikyti persvarą jiems ilgai nepavyko. Aivaras Bendžius (11:36, rez. perd.
2023-11-29

Puolėjo šou trečiajame kėlinyje „Airwell Energijos“ neišgelbėjo: patirtas minimalus pralaimėjimas

Elektrėnų „Airwell Energija“ dar kartą liko per žingsnį nuo taškų OHL Baltijos ledo ritulio čempionate. Elektrėniškiai namuose sekmadienį 4:5 nusileido „HS Riga“ komandai. Tai buvo antroji latvių minimali pergalė per dvi dienas: vakar jie tarpusavio rungtynes laimėjo rezultatu 4:3. Pirmajame kėlinyje „Airwell Energija“ atliko dvigubai daugiau metimų nei jų oponentai, bet įvarčių nepelnė nė viena komanda.
2023-11-26

„Airwell Energija“ antrą kartą nusileido „MOGO/LSPA“ klubui

Elektrėnų „Airwell Energijai“ nepavyko prieš OHL Baltijos čempionato pertrauką papildyti savo taškų kraičio. Sekmadienį antrą dieną iš eilės prieš „Mogo/LSPA“ žaidę elektrėniškiai pralaimėjo rungtynes 0:4. Priminsime, jog vakar tarpusavio dvikova buvo kur kas rezultatyvesnė, bet ją taip pat 10:2 laimėjo latviai. Latvijos klubas šiose rungtynėse šeimininkams leido atlikti vos 12 metimų, kuriuos visus atrėmė jų vartininkas.
2023-11-05

Pasirodymą Ledo ritulio lygos ketvirtfinaliuose pradeda „Kaunas City“ ir Elektrėnų „Airwell Energija“ klubai

Ketvirtadienį savo pasirodymą Optibet ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose pradės Elektrėnų „Airwell Energijos“ ir „Kaunas City“ komandos. Septintą vietą reguliariajame sezone užėmę elektrėniškiai stos į akistatą su antroje reguliaraus sezono pozicijoje likusia OHL čempione „Zemgale/LLU“ komanda, o kauniečiai susitiks su legendine Rygos „Dinamo“. Apie rimtą „Zemgale/LLU“ klubo nusiteikimą rodo faktas, kad komandos kapitonas ir rezultatyviausias praėjusio sezono Latvijos čempionato žaid...