Londono „Tottenham“ komanda Anglijos FA taurės šešioliktfinalyje 3:0 nugalėjo „Preston“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

Heungas Min Sonas 16-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Frederickas Woodmanas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Ivanas Perišičius 37-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Dejanas Kulusevskis 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

H. Min Sonas 51-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

I. Perišičius 65-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

H. Min Sonas 69-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Arnautas Danjuma 87-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.