Kauno rajono Hegelmann

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kauno rajono Hegelmann“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kauno rajono Hegelmann“.

Antroje pusėje atsitiesusi „Hegelmann“ palaužė Vilniaus „Žalgirį“

4-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo mačas sostinėje, kuriame pergalę šventė svečiai – puikų antrą kėlinį sužaidęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“. Mačo pradžioje svečiai grubiai suklydo prie savų vartų, klaidą įvarčiu paversti galėjęs Liviu Antalis buvo netaiklus. „Hegelmann“ žaidė aktyviai ir susikūrė kelis pavojingus momentus, tačiau jų smūgius blokuodavo žalgiriečiai.
2024-03-17

Rezultatyvų antrą kėlinį sužaidę „Hegelmann“ ir „Šiauliai“ pasidalino po tašką

„TOPsport A lygos“ 3-iajame ture Kauno rajono „Hegelmann“ ir FA „Šiauliai“ ekipos sužaidė du skirtingus kėlinius. Po nuožmios akistatos komandos pasidalino po tašką – 2:2 (0:0). Pirmasis kėlinys buvo apylygis, jo metu itin pavojingų epizodų sukurta nebuvo. Šeimininkų gretose aktyvus buvo rumunas Patrickas Popescu – jo bandymai skriedavo pro šalį, arba sėkmingai žaisdavo Gustas Baliutavičius. Antrame kėlinyje per itin trumpą atkarpą buvo pelnyti net trys įvarčiai.
2024-03-13

Pernai įvarčius štampavęs Filipas Dangubičius tapo „Kauno Žalgirio“ nariu

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė papildymo puolimo grandyje. Klubas pasiekė susitarimą su pernai „TOPsport A lygoje“ įvarčius štampavusiu Filipu Dangubičiumi. 28-erių puolėjas praėjusiame sezone vilkėjo Kauno rajono „Hegelmann“ komandos marškinėlius, Lietuvos čempionate įmušė net 18 įvarčių ir buvo antras rezultatyviausias lygos žaidėjas. Kroatas dar atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o rugsėjį buvo pripažintas geriausiu lygos futbolininku.
2024-03-01

Kauno rajono „Hegelmann“ apžvalga prieš A lygos startą: ar pavyks išsilaikyti pirmame penkete?

Naujasis „TOPsport A lygos“ sezonas prasidės kovo 1 dieną, tad alyga.lt svetainė kviečia susipažinti su kiekviena 2024 metų pirmenybių dalyve. Šį sykį atkreipkime dėmesį į iš pagrindų pasikeitusią Kauno rajono „Hegelmann“ komandą. Klubo valdžia konstatavo – 2023 metai mėlynai baltiems susiklostė nesėkmingai.
2024-02-28

Tarpusavio pasitikėjimo pasigedęs Vladimiras Čeburinas: „Ne viskas yra gerai“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po kontrolinių rungtynių prieš „Hegelmann“ teigė, jog žaidėjams dar trūko tarpusavio supratimo. Žalgiriečiai kontrolinį testą prieš Kauno rajono komandą pralaimėjo rezultatu 1:3. „Daug minčių tiek dėl komandos statymo, tiek dėl veiksmų aikštėje. Yra nemažai dalykų į ką reikia atkreipti dėmesį. Suprantama, yra naujų žaidėjų, kurie pasirodė aikštėje. Ne viskas yra gerai. Buvo ir epizodų kai gerai kontroliavome kamuolį, bet atakos zonoje yra problemų.
2024-02-15

Kontrolinėse rungtynėse „Žalgiris“ nusileido „Hegelmann“

Sostinėje vykusiose kontrolinėse rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkų 3:1 triumfavo pastarieji. Nugalėtojams įvarčius pelnė Artiomas Ščedras, Patrickas Popescu ir Kipras Keliauskas; šeimininkams – Patrikas Matyžonokas. Dvikovos pradžioje žalgiriečiai pabandė pažaisti pirmu numeriu, tačiau sužaidus trečdalį kėlinio tie bandymai baigėsi. A.Ščedras įspūdingu smūgiu iš 25 metrų atidarė rungtynių sąskaitą.
2024-02-14

Vienas ryškiausių „Hegelmann“ legionierių lieka dar vienam sezonui

Vienas ryškiausių pastarųjų dviejų FC „Hegelmann“ sezonų legionierių Samuelis Odeoyibo ir toliau vilkės Kauno rajono klubo marškinėlius. 30-metis vidurio gynėjas iš Nigerijos pratęsė sutartį su mėlynai baltais ir vėl bus vienas iš pagrindinių gynybos ramsčių. Per 69 praėjusio ir užpraėjusio sezonų rungtynes futbolininkas pelnė 7 įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.
2024-02-05

„Hegelmann“ atsisveikino su legionieriumi

Mėlynai balti padėkojo už trejus metus kartu praleistus nigeriečiui Thompsonu Gavi. Su 23 metų amžiaus vidurio saugu baigėsi sutartis po praėjusio sezono. 2023 metų sezone futbolininkas paminėjo 100-ąsias rungtynes už mėlynai baltus, o iš viso per tris sezonus Th. Gavi sužaidė 106 rungtynes vilkėdamas „Hegelmann“ marškinėlius. Per jas futbolininkas pelnė 8 įvarčius A lygoje ir dar du kartus pasižymėjo LFF taurės dvikovose. Į Kauno rajono klubą Th.
2024-01-30

„Hegelmann“ gretose lieka vienas iš klubo lyderių

„Hegelmann“ futbolo klube jau trečią sezoną iš eilės pradės ekipos krašto gynėjas iš Brazilijos Hugo Figueredo, kuris šią savaitę pratęsė kontraktą su mėlynai baltais. 31-erių metų gynėjas į laikinąją sostinę atvyko 2022 metų pradžioje iš „Panevėžio“ klubo ir iškart užsitarnavo komandos vyr. trenerio Andriaus Skerlos pasitikėjimą. Per pastaruosius dvejus metus patyręs brazilas Lietuvos čempionate sužaidė 61 rungtynes, per kurias įmušė 6 įvarčius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.
2024-01-12

„Hegelmann“ gretose – vartų sargų rokiruotė

Tarpsezonio metu FC „Hegelmann“ klube įvyko permainos vartininkų grandyje. Pasibaigus sutarčiai, Kauno rajono ekipa atsisveikino su vartų sargu iš Brazilijos Rodrigo Josviakiu. Naujuoju mėlynai baltų vartininku tapo alytiškis Arijus Bražinskas. Jaunas žaidėjas savo karjeroje yra ragavęs įvairios patirties. Vartininko karjerą A. Bražinskas pradėjo gimtajame Alytuje, vėliau sekė etapas Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje.