Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ tėškė antausį geriausiai reguliariojo sezono komandai.

„Pelicans“ išvykoje 125:114 (30:28, 26:33, 34:22, 35:31) įveikė Fynikso „Suns“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1. Kiti du susitikimai vyks Naujajame Orleane.

„Pelicans“ į atkrintamąsias varžybas pateko tik po įkrintamųjų, o „Suns“ buvo absoliučiai geriausia NBA komanda.

J. Valančiūnas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 10 taškų (4/7 trit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus, bet suklydo ir prasižengė po keturis kartus.

„Suns“ antroje mačo pusėje buvo priversta verstis be Devino Bookerio, kuris per pirmus du kėlinius sukratė net 31 tašką, realizuodamas 7 tritaškius. Gynėjas rungtynių nebaigė dėl kojos raumens skausmo.

Nė vienai komandai nesisekė įgyti apčiuopiamos persvaros viso mačo metu, tad viskas sprendėsi šio pabaigoje.

Per kiek trumpesnę nei keturių minučių atkarpą CJ McColluas ir Brandonas Ingramas pataikė po du tritaškius, vieną pridėjo Jose Alvarado, o „Pelicans“ atitrūko 118:110.

„Suns“ dar bandė kabintis po Chriso Paulo tolimo metimo, bet B. Ingramas pelnė dar du taškus, kitoje atakoje Ch. Paulas jau buvo netikslus, „Suns“ dar kartą suklydo ir patyrė pralaimėjimą.

„Pelicans“ šiame mače pataikė net 17 iš 31 tritaškių, o juos į priekį tempė B. Ingramas, surinkęs ne tik 37 taškus, bet ir atkovojęs 11 kamuolių ir išdalinęs 9 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“: D. Bookeris 31 (7/10 trit.), M. Bridgesas 19, Ch. Paulas 17 (14 rez. perd.), C. Johnsonas 11, D. Aytonas ir J. McGee po 10.

„Pelicans“: B. Ingramas 37 (11 atk. kam., 9 rez. perd..), CJ McCollumas 23 (6/10 trit.), H. Jonesas 14, L. Nance’as Jr. 13, J. Valančiūnas 10 (13 atk. kam.).