Jimmy Butleris pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą NBA atkrintamosiose varžybose, o Majamio „Heat“ dėjo dar vieną žingsnį Rytų konferencijos pusfinalio link.

„Heat“ ekipa namuose 115:105 (26:25, 30:29, 31:22, 28:29) įveikė Atlantos „Hawks“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0.

Kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Atlantoje.

Nugalėtojams J. Butleris pelnė net 45 taškus (11/18 dvit., 4/7 trit., 11/12 baud.) ir tapo svarbiausių taškų autoriumi mačo pabaigoje.

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes po Bogdano Bogdanovičiaus tritaškio „Hawks“ pavojingai priartėjo iki 101:104, bet tada darbo ėmėsi J. Butleris.

Vos per 56 sekundžių atkarpą jis dukart įkrovė iš viršaus, pataikė iš toli, taip surinkdamas 7 taškus ir sukraudamas Majamio komandai dviženklį pranašumą, leidusį ramiai pabaigti rungtynes – 111:101.

„Hawks“ šiame mače suklydo net 19 kartų, o „Heat“ tai sugebėjo paversti 21 taškus. Atlantos komandai B. Bogdanovičius surinko 29 taškus, iš kurių 19 – per ketvirtą kėlinį.

„Heat“: J. Butleris 45, T. Herro 15, M. Strusas 14, G. Vincentas 11.

„Hawks“: B. Bogdanovičius 29, T. Youngas 25 (2/10 trit.), D. Hunteris 16, J. Collinsas 13.