• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį 12 valandą prasidėjo vieša bilietų prekyba į didelio dėmesio sulaukusį renginį – kitų metų vasarą Kaune, Dariaus ir  Girėno stadione, įvyksiantį amerikiečių žvaigždės „Pitbull“ koncertą. Tačiau pigiausių bilietų neliko akimirksniu.  

Penktadienį 12 valandą prasidėjo vieša bilietų prekyba į didelio dėmesio sulaukusį renginį – kitų metų vasarą Kaune, Dariaus ir  Girėno stadione, įvyksiantį amerikiečių žvaigždės „Pitbull“ koncertą. Tačiau pigiausių bilietų neliko akimirksniu.  

REKLAMA

Pigiausius stovimus bilietus į „Pitbull“ koncertą Kaune buvo galima įsigyti už 82 eurus, tačiau jie buvo išgraibstyti žaibiškai.  

„Pitbull“ koncerto bilietų kaina – įspūdinga 

Norintiems sudalyvauti neeiliniame renginyje ir vis dar neturintiems bilietų, už šį malonumą teks pakloti įspūdingą sumą.  

REKLAMA
REKLAMA

Kaip galima matyti bilietai.lt svetainėje, šiuo metu pigiausi bilietai į „Pitbull“ koncertą kainuoja 235 eurus.  

REKLAMA

Tuo tarpu brangiausių bilietų kaina siekia net 457 eurus.

Primename, kad amerikos muzikos žvaigždė Pitbull 2026 m. liepos 31 d. pirmą kartą pasirodys Lietuvoje – koncertas vyks Dariaus ir Girėno stadione Kaune.

„Pitbull“ – pasaulinio garso amerikiečių ir kubiečių kilmės dainininkas, reperis bei prodiuseris, išgarsėjęs tokiais hitais kaip „Give Me Everything“, „Timber“, „International Love“ ir „Feel This Moment“.

REKLAMA
REKLAMA

Savo karjerą jis pradėjo dar 2000-ųjų pradžioje Majamyje, o šiandien jo vardas žinomas kiekviename žemyne. „Pitbull“ dainos skamba sporto arenose, klubų vakarėliuose ir didžiausiose televizijos ceremonijose – nuo „MTV Music Awards“ iki „Super Bowl“ pasirodymų.

Scenoje jį lydi įspūdinga šviesų ir šokėjų komanda, o jo koncertai vadinami „geriausia vakarėlio terapija“ – tiek dėl energijos, tiek dėl jo gebėjimo užkurti publiką bet kurioje pasaulio vietoje.

REKLAMA
I bocelli ar sting 90 eur, o pitbull nuo 235? Cia matyt tikisi, kad atgaus lietuviai 2 pakopos pinigus ir taskysis?
Man panašiau į bilietų perpardavinėtojus arba aferistus.Vakar rašė,kad kainos nuo 89 eurų prasideda.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų