Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų paplūdimio tinklinio varžybų pusfinalyje sekmadienį Lietuvos atstovės Birutė Aleknavičiūtė ir Sigita Lukošiūtė 17:21, 21:11, 12:15 pralaimėjo rusėms Jekaterinai Kirejevai ir Jelizavetai Aleksejevai.

Mače dėl bronzos lietuvės pirmadienį susitiks su amerikietėmis Nensi Mūr (Nancy Moore) ir Džesika Insain (Jessica Ensign).

1500 m plaukimo laisvuoju stiliumi varžybų finale Marius Grigaitis užėmė penktąją vietą (17 min. 0,67 sek.). Šioje rungtyje dalyvavo 19 plaukikų.

Vyrų stalo teniso vienetų varžybose Kęstutis Žižiūnas 3-2 įveikė Ukrainos, o Deividas Takinas 3-1 nugalėjo Kinijos atstovą.

Iš viso mūsų šalies sportininkai jau turi devynis medalius (2 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos). Po du visų spalvų medalius iškovojo orientavimosi sporto atstovai. Po vieną sidabro ir bronzos medalį pelnė lengvaatletė Larisa Voroneckaja, dar vieną bronzą pelnė mišri badmintono komanda.