sigita lukošiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sigita lukošiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sigita lukošiūtė“.

Lietuviams – kurčiųjų olimpinių žaidynių sidabras!

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro finale pirmadienį pasaulio ir Europos čempionė Lietuvos rinktinė 73:90 (19:24, 21:18, 17:22, 16:26) pralaimėjo nugalėtojos titulą apgynusiai JAV ekipai.
2009-09-14

Tinklininkės kurčiųjų žaidynėse kovos dėl bronzos

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų paplūdimio tinklinio varžybų pusfinalyje sekmadienį Lietuvos atstovės Birutė Aleknavičiūtė ir Sigita Lukošiūtė 17:21, 21:11, 12:15 pralaimėjo rusėms Jekaterinai Kirejevai ir Jelizavetai Aleksejevai.
2009-09-13

K. Dovydaitytė iškopė į pusfinalį

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių badmintono moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje nugalėtojos titulą ginanti lietuvė Kristina Dovydaitytė 21:13, 21:7 įveikė japonę Miką Hivatarį (Mika Hiwatari). Lietuvos atstovė aštuntfinalyje 21:15, 21:15 nugalėjo Taivano badmintonininkę Ju Jung Fan (Yu Jung Fan). K. Dovydaitytė pusfinalyje susitiks su kien Meng Vang (Meng Wang). Mišrių dvejetų varžybų aštuntfinalyje Kazimieras Dauskurtas ir Emilija Mateikaitė 7:...
2009-09-12

Lietuvės kurčiųjų žaidynėse 45:58 pralaimėjo Švedijos rinktinei

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro ketvirtojo turo rungtynėse B grupėje ketvirtadienį Europos vicečempionė Lietuvos rinktinė 45:58 (10:9, 9:19, 9:19, 17:11) pralaimėjo penkiskart Europos čempionei Švedijos komandai. Pirmąją nesėkmę patyrusiai mūsų šalies komandai Justina Burbaitė (9 atk. kam.) pelnė 14 taškų, Gabrielė Valaitytė (13 atk. kam.
2009-09-10

Badmintonininkai iškovojo bronzą!

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių badmintono mišrių komandų varžybose Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Pusfinalyje antradienį lietuviai 2:3 nusileido Pietų Korėjos atstovams, tačiau mače dėl trečiosios vietos 4:1 nugalėjo Taivano badmintonininkus.
2009-09-08

Tomui Kuzminskiui – kurčiųjų žaidynių bronza!

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių vyrų orientavimosi sporto sprinto rungtyje Lietuvos atstovas Tomas Kuzminskis iškovojo bronzos medalį. Nugalėjo rusas Viktoras Dingesas. Jis distanciją įveikė per 13 min. 21 sek. Sidabro medalį pelnęs Taivano atstovas Yinas Lunas Hungas nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 25 sek. T. Kuzminskis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 14 sek.
2009-09-08

Tinklininkės parsivežė sidabrą

Iš 2-ojo Europos kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempionato kaunietės Birutė Aleknavičiūtė ir Sigita Lukošiūtė grįžo su sidabro medaliais.Chalkidėje (Graikija) įvykusiose varžybose dalyvavo 16 komandų. Kauno Centro sporto mokyklos duetas B.Aleknavičiūtė ir S.Lukošiūtė, treniruojamos Jolitos Virbickienės, savo grupėje 2:0 įveikė baltaruses ir Rusijos 2-ąją bei 2:1 – Vokietijos 1-ąją ekipas.