larisa voroneckaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „larisa voroneckaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „larisa voroneckaja“.

Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse Lietuvos rinktinė papildė medalių kraitį

Paskutinę varžybų dieną Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse Samsune, Turkijoje, lietuviai papildė savo medalių kraitį. Paplūdimio tinklininkės Birutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkintaitė finale 0:2 (21:23, 15:21) nusileido ukrainietėms Annai Zatylkinai ir Raisai Rylovai. Medalius pelnė ir orientavimosi sporto atstovai. Vyrų estafetėje Tomas Kuzminskis, Mantas Volungevičius ir Gedvilė Diržiūtė finišavo per 2:29:30 val. ir iškovojo bronzą.
2017-07-29

Lietuviams – kurčiųjų olimpinių žaidynių sidabras!

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro finale pirmadienį pasaulio ir Europos čempionė Lietuvos rinktinė 73:90 (19:24, 21:18, 17:22, 16:26) pralaimėjo nugalėtojos titulą apgynusiai JAV ekipai.
2009-09-14

Tinklininkės kurčiųjų žaidynėse kovos dėl bronzos

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų paplūdimio tinklinio varžybų pusfinalyje sekmadienį Lietuvos atstovės Birutė Aleknavičiūtė ir Sigita Lukošiūtė 17:21, 21:11, 12:15 pralaimėjo rusėms Jekaterinai Kirejevai ir Jelizavetai Aleksejevai.
2009-09-13

Orientacininkams - kurčiųjų žaidynių auksas

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių orientavimosi sporto vyrų estafetės varžybose sekmadienį Lietuvos atstovai - Vytautas Songinas, Vytautas Remeika ir Tomas Kuzminskis iškovojo auksą. Antrąją vietą užėmusius rusus lietuviai aplenkė 15 sek. Treti liko Danijos atletai. Moterų estafetės varžybas laimėjo Ukrainos komanda. Lietuvos komanda, kurią sudarė Adrija Kulbokaitė, Sandra Katinaitė ir Rasa Kaunelytė, buvo diskvalifikuota.
2009-09-13

Lietuvė Europos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate pelnė sidabrą

Ketvirtadienį Italijoje prasidėjusiame III Europos kurčiųjų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate sidabro medalį rutulio stūmimo varžybose iškovojo Larisa Voroneckaja. L. Voroneckaja geriausiu - penktuoju - bandymu įrankį nustūmė 13 metrų 30 cm ir tik 28 cm nusileido auksą iškovojusiai bei Europos kurčiųjų rekordą pagerinusiai ukrainietei Natalijai Ursulenko.
2008-02-29

Kaune medalių dalybas pradėjo Lietuvos lengvaatlečiai

Penktadienį Kaune prasidėjo Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną dieną suaugusių varžybose išdalinta šešiolika medalių komplektų:     Moterys -60 m -1. Lina Grinčikaitė (Klaipėda)                   7.35 sek.