deividas takinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deividas takinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deividas takinas“.

Lietuviams – kurčiųjų olimpinių žaidynių sidabras!

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro finale pirmadienį pasaulio ir Europos čempionė Lietuvos rinktinė 73:90 (19:24, 21:18, 17:22, 16:26) pralaimėjo nugalėtojos titulą apgynusiai JAV ekipai.
2009-09-14

Lietuvos krepšinio rinktinė kurčiųjų žaidynėse iškopė į finalą

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyro pusfinalyje šeštadienį pasaulio ir Europos čempionė Lietuvos rinktinė 87:36 (18:15, 31:4, 24:11, 14:6) nugalėjo Izraelio komandą. Mūsų šalies komandai Justinas Navlickas (10 atk. kam.) pelnė 19, Robertas Puzinas. - 17, Arūnas Kubilius - 14, Martynas Vainius - 12, o Andrejus Zenevičius - 11 taškų. Finale pirmadienį lietuviai žais su JAV ekipa, kuri pusfinalyje 64:57 įveikė Graikijos krepšininkus.
2009-09-13

Tinklininkės kurčiųjų žaidynėse kovos dėl bronzos

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių moterų paplūdimio tinklinio varžybų pusfinalyje sekmadienį Lietuvos atstovės Birutė Aleknavičiūtė ir Sigita Lukošiūtė 17:21, 21:11, 12:15 pralaimėjo rusėms Jekaterinai Kirejevai ir Jelizavetai Aleksejevai.
2009-09-13

K. Dovydaitytė kovos dėl bronzos

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių badmintono moterų vienetų varžybų pusfinalyje sekmadienį nugalėtojos titulą gynusi lietuvė Kristina Dovydaitytė 18:21, 21:16, 15:21 pralaimėjo kinei Meng Vang (Meng Wang). Lietuvos atstovė pirmadienį kovoje dėl bronzos medalio susitiks su Rusijos badmintonininke Olga Štaiger. Vyrų stalo teniso vienetų varžybose Kęstutis Žižiūnas 3-0 įveikė Austrijos, o Deividas Takinas taip pat 3-0 - Kirgizijos atstovą.
2009-09-13

K. Dovydaitytė iškopė į pusfinalį

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių badmintono moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje nugalėtojos titulą ginanti lietuvė Kristina Dovydaitytė 21:13, 21:7 įveikė japonę Miką Hivatarį (Mika Hiwatari). Lietuvos atstovė aštuntfinalyje 21:15, 21:15 nugalėjo Taivano badmintonininkę Ju Jung Fan (Yu Jung Fan). K. Dovydaitytė pusfinalyje susitiks su kien Meng Vang (Meng Wang). Mišrių dvejetų varžybų aštuntfinalyje Kazimieras Dauskurtas ir Emilija Mateikaitė 7:...
2009-09-12

Badmintonininkai iškovojo bronzą!

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių badmintono mišrių komandų varžybose Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Pusfinalyje antradienį lietuviai 2:3 nusileido Pietų Korėjos atstovams, tačiau mače dėl trečiosios vietos 4:1 nugalėjo Taivano badmintonininkus.
2009-09-08

Lietuvė - pasaulio jaunių stalo teniso aštuntfinalyje

Vokietijoje vykstančiame 2008 metų pasaulio jaunių (iki 18 metų) stalo teniso taurės turnyre "German Junior Open" sėkmingiausiai iš lietuvių varžosi Eglė Stučkytė, pagrindinio merginų vienetų turnyro pirmajame rate 4:0 (11:4, 11:7, 11:7, 11:7) nugalėjusi vengrę Katją Toth ir patekusi į aštuntfinalį.
2008-01-08

Neįgaliems sportininkams - piniginiai čekiai, sporto klubams - treniruokliai

Šeštadienį Kūno kultūros ir sporto departamente buvo pagerbti neįgalieji sportininkai - Europos čempionatų prizininkai.Susirinkusius sportininkus, trenerius, komandų vadovus pasveikino Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Ritas Vaiginas.