Oklahomos „Thunder“ praėjusią naktį NBA reguliariajame sezone 129:120 įveikė Niujorko „Knicks“. Tai yra pirmasis kartas nuo 2015–2016 m., kai „Thunder“ per pirmąsias 29 reguliaraus sezono rungtynes pasiekia bent 20 pergalių.

„Knicks“ pirmavo tik mačo pradžioje, o antrojo kėlinio pradžioje „Thunder“ įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą.

Vis tik trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus. Tuomet savo žodį tarė Shai Gilgeous Alexanderis, Jalenas Smithas ir namuose žaidusi „Thunder“ iškovojo pergalę.

Abi komandos taikliai metė iš toli – „Thunder“ nuo trijų taškų zonos atakavo 43,3 proc. taiklumu, o „Knicks“ – 41,2.

„Knicks“ kovą po krepšiais laimėjo 40:27, tačiau „Thunder“ blokavo net 10 metimų, kai Niujorko krepšininkai vos 2.

Be to, „Thunder“ suklydo vos 4 kartus, kai „Knicks“ – 18. Keturios klaidos – itin retas reiškinys krepšinyje, ypač atsižvelgiant į NBA žaidimo stilių ir tai, kad rungtynės trunka net 48 min.

S. G. Alexanderis ir J. Smithas pelnė po 36 taškus, Chetas Holmgrenas pridėjo 22.

Niujorko klubui Julius Randle‘as pelnė 25, Jalenas Brunsonas 24, Immanuelis Quickley – 22 taškus.

Gražiausius rungtynių epizodus rasite šios naujienos viršuje esančiame lange.

Daugiau NBA krepšinio jums patogiu metu stebėkite „Go3“ televizijoje!