Jalenas Smithas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Jalenas Smithas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Jalenas Smithas“.

„Thunder” pasiekė geriausią rezultatą per pastaruosius 8 sezonus: užfiksavo neeilinį pasiekimą

Oklahomos „Thunder“ praėjusią naktį NBA reguliariajame sezone 129:120 įveikė Niujorko „Knicks“. Tai yra pirmasis kartas nuo 2015–2016 m., kai „Thunder“ per pirmąsias 29 reguliaraus sezono rungtynes pasiekia bent 20 pergalių. „Knicks“ pirmavo tik mačo pradžioje, o antrojo kėlinio pradžioje „Thunder“ įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą. Vis tik trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus.
2023-12-28

Įdomi situacija: Smithas prieš priimdamas Kroatijos pilietybę nežinojo, kur randasi Kroatija

Kroatijos rinktinės natūralizuotas krepšininkas Jalenas Smithas atviravo apie sprendimą žaisti šios šalies nacionalinėje komandoje. 27 metų gynėjas sakė, kad prieš priimdamas Kroatijos pilietybę jis nežinojo, kur randasi ši šalies. „Jeigu šalis tave kviečiasi, kodėl tu turėtum nepasinaudoti šia galimybe? Aš nežinojau, kur yra Kroatija. Tai buvo mano pirmas kartas joje“, - sakė J.Smithas. Šiose pirmenybėse jis renka po 11 taškų ir atlieka 4,8 perdavimo.