REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyras dėl ausies skausmo ir krebždėjimo ausyje bandant užmigti kreipėsi į ligoninę – paaiškėjo, kad jo ausyje apsigyvenęs tarakonas.

Vyras dėl ausies skausmo ir krebždėjimo ausyje bandant užmigti kreipėsi į ligoninę – paaiškėjo, kad jo ausyje apsigyvenęs tarakonas.

REKLAMA

Nuolat krebždėjimą ausyje girdėjęs vyras išsiaiškino, kad jo ausyje gyvena tarakonas. Žmogus jau kurį laiką skundėsi negalinti užmigti dėl nuolatinio krebždėjimo, o tada paaiškėjo, kad jo ausyje gyvena vabzdys. Tarakonas iš jo ausies buvo ištrauktas ligoninėje, kur jis atvyko skųsdamasis skausmu ir niežėjimu.

Šiangžu Liaudies ligoninėje Žuhajuje, Kinijos Guangdongo provincijoje gydytojai sakė, kad šis atvejis – ne vienintelis toks, ir kad jiems per septynias valandas teko rūpintis trimis pacientais, kurių visų ausyse buvo įsitaisę tarakonai. Otolaringologas Yi Čanglongas sako, kad pirmasis jo pacientas, ponas He, atvyko birželio 24–osios rytą ir skundėsi niežėjimu ir skausmu ausyje bei nuolatiniu krebždėjimu.

Ponas He sakė: „Kol miegojau, man į ausį įropojo tarakonas. Dėl skausmo ir niežėjimo visą naktį negalėjau užmigti.“

REKLAMA
REKLAMA

Gyd. Yi sako, kad patikrinęs paciento ausį joje aptiko nedidelį tarakoną, kuris ausyje bandė įsitaisyti urvelį. Vabzdys buvo pažeidęs paciento ausies būgnelį ir sukėlęs kraujavimą. Pono He šiltą ir drėgną ausį nakties metu pasirinkęs tarakonas buvo paralyžiuotas ausies lašais ir tuomet ištrauktas pincetu, rašoma dailystar.co.uk

REKLAMA

Gyd. Yi sakė: „Jei tarakono nebūtume ištraukę laiku, jis būtų labai rimtai pažeidęs ausies būgnelį.“ Gydytojas teigia, kad kad tą pačią dieną sulaukė dar dviejų pacientų su tais pačiais nusiskundimais. Viena jų buvo panelė Čen, atvykusi dėl stipraus niežėjimo ausyje.

Ji taip pat buvo pastebėjusi, kaip vabzdys ropoja jai į ausį, ir gydytojui sakė: „Bandžiau jį iškrapštyti ausų krapštuku. Nemačiau, kas tai, bet jis ropojo vis giliau ir giliau man į ausį.“

Ligoninė pasidalino iš pacientų ausų ištrauktų tarakonų nuotraukomis. Gydytojai pataria patiems nebandyti vabzdžių iškrapštyti ausų krapštukais ar kitomis priemonėmis, nes tai gali dar labiau įaudrinti įsibrovėlį ar jį nužudyti.

Gyd. Yi sakė: „Kartais tiesiog į ausį pašvietus prožektoriumi vabzdžiai pradeda ropoti į šviesą. Jei tai nepadeda, vabzdį galima skandinti augaliniame aliejuje. Vis dėlto, geriausia kreiptis medikų pagalbos.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų