Pergale „Challenger Tour“ serijos „Israel Open“ teniso turnyro Izraelyje vienetų varžybų starte iškovojo 25-erių metų Ričardas Berankis.

86-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis ir trečias pagal skirstymą šiame turnyre lietuvis antradienį pirmajame rate per vieną valandą ir 16 minučių 6:3, 6:3 nugalėjo 145-ąją pasaulio raketę 26-erių moldavą Radu Albotą ir užsitikrino 9 ATP reitingo taškus bei 2150 JAV dolerių čekį.

Turnyro aštuntfinalyje R. Berankio varžovu bus 28-erių ukrainietis Denisas Molchanovas (ATP-224) arba 21-erių serbas Marko Tepavacas (ATP-264).

Dvejetų varžybų pirmajame rate R. berankio ir Radu Alboto duetas susitiks su antrąja turnyro pora Jonathanu Erlichu iš Izraelio ir austru Philippu Oswaldu.

Turnyro Izraelyje prizų fondą sudaro 125 tūkst. JAV dolerių.