„Premier" lygoje favoritai barstė taškus

atnaujinta 23.28

„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynes su „Fulham“ baigė lygiosiomis 1:1 ir nepasinaudojo proga pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Ivanas Cavaleiro jau 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Bobby Reidas 25-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Fulham“ ekipą į priekį 1:0.

Tikslaus Curtiso Joneso perdavimo sulaukęs Sadio Mane 40-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Puikia proga pasižymėti pirmojo kėlinio pabaigoje nepasinaudojo Mohamedas Salah, kurio smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Jordanas Hendersonas 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šeimininkus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo sėkmingai pasirodęs vartų sargas.

Mohamedas Salah 79-ąją minute sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Kitos lygos rungtynės tarp Londono „Crystal Palace“ ir čempionato lyderio Londono „Tottenham“ irgi baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Wilfriedas Zaha 15-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Hugo Llorisas. Tanguy‘s Ndombele 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų.

Harry Kane‘as 23-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Jeffrey‘us Schluppas 81-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išlygino rungtynių rezultatą 1:1.