Pasaulio plaukimo pirmenybėse Australijoje ketvirtadienį išdalinti dar keturi medalių komplektai, užfiksuoti du nauji bei pakartotas vienas ankstesnis planetos rekordas.

Moterų estafetėje - 4 po 200 laisvuoju stiliumi - nugalėjo amerikietės Natalie Coughlin, Dana Vollmer, Lacey Nymeyer ir Katie Hoff, 0,73 sekundės pagerinusios nuo praėjusių metų Europos pirmenybių Budapešte (Vengrija) vokietėms priklausiusį pasaulio rekordą (7:50,82):

1. JAV 7 min. 50,09 sek.
2. Vokietija 7:53,82
3. Prancūzija 7:55,96

Aukščiausią planetos pasiekimą 50 rungtyje nugara ketvirtadienį pakartojo auksą pelniusi JAV plaukikė Leila Vaziri (28,16 sek.), finale aplenkusi baltarusę ir australę:

1. Leila Vaziri (JAV) 28,16 sek.
2. Aleksandra Gerasimenia (Baltarusija) 28,46
3. Tayliah Zimmer (Australija) 28,50

Vyrų 100 m rungtyje laisvuoju stiliumi aukso medaliai buvo įteikti dviems plaukikams - italui Filippo Magnini bei kanadiečiui Brentui Haydenui:

1. Filippo Magnini (Italija) 48,43
1. Brent Hayden (Kanada) 48,43
3. Eamon Sullivan (Australija) 48,47

Moterų 200 m distancijos peteliške nugalėtoja tapo čempionato šeimininkė Jessicah Schipper, finale aplenkusi amerikietę bei lenkę:

1. Jessicah Schipper (Australija) 2:06,39
2. Kim Vandenberg (JAV) 2:06,71
3. Otylia Jedrzejczak (Lenkija) 2:06,90

Komandų rikiuotėje pasaulio vandens sporto šakių čempionate Australijoje lyderiais tapo JAV atstovai, iškovoję 11 aukso, 8 sidabro ir 3 bronzos medalius.