Neįtikėtiną pasirodymą surengė Dalaso „Mavericks“ (17-16) lyderis Luka Dončičius.

Slovėnas sužaidė antras geriausias rungtynes karjeroje, o jo atstovaujamas klubas svečiuose 112:106 (30:24, 31:26, 20:34, 31:22) įveikė Hiustono „Rockets“ (9-23) komandą.

42 minutes ant parketo praleidęs L. Dončičius įmetė net 50 taškų ir buvo labai arti trigubo dublio. Puolėjas taip pat atkovojo 8 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Krepšininkas tik per plauką buvo nuo asmeninio karjeros rekordo, kuris yra 51 taškas, pasiektas praėjusiame sezone.

Antrajame kėlinyje svečiai atsiplėšė nuo oponentų ir susikrovė 16 taškų pranašumą (52:36).

Nors trečiajame ketvirtyje jis buvo visiškai panaikintas, tačiau ketvirtajame atkarpa 8-0 vėl leido saugiau jaustis (102:94).

Likus 20 sekundžių, aikštės šeimininkai priartėjo iki dvitaškio, tačiau svarbiu metu tritaškį smeigęs L.Dončičius padėjo tašką susitikime.

Vėliau du aikštės šeimininkų tritaškiai buvo netikslūs, o pergalę baudos metimu įtvirtino Timas Hardaway Jr.

„Mavericks“: Luka Dončičius 50 (11/18 dvit., 6/12 trit., 10/12 baud., 8 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Spenceris Dinwiddie ir Davisas Bertanis po 11, Frankas Ntilikina 9, Christianas Woodas 8 (4 blk.), Timas Hardaway Jr. 7 (0/7 trit., 7 atk. kam.).

„Rockets“: Jabari Smithas Jr. 24 (7/9 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud., 10 atk. kam.), Jalenas Greenas 23 (11/12 baud., 8 atk. kam.), Alperenas Sengunas 19 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Porteris Jr. 14 (1/7 trit.), Kenyonas Martinas Jr. 10.