Neįtikėtinus pasirodymus surengęs Jameso Hardeno ir Joelo Embiido duetas atvedė Filadelfijos „76ers“ (19-12) komandą į pergalę.

Pastaroji namuose 119:114 (24:33, 27:30, 34:22, 34:29) pranoko Los Andželo „Clippers“ (19-15) krepšininkus.

„76ers“ atstovams tai buvo septintoji pergalė iš eilės, o klubui iš Kalifornijos pergalių serija baigėsi ties dviemis laimėtomis rungtynėmis iš eilės.

41 minutę ant parketo praleidęs J. Hardenas surinko fantastišką trigubą dublį. Gynėjas pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko net 21 rezultatyvų perdavimą. Pastarasis rodiklis – geriausias karjeroje.

Amerikietis pakartojo klubo atliktų rezultatyvių perdavimų rekordą per vienerias rungtynes. Jis susilygino su tokiais žaidėjais kaip Wiltas Chamberlainas ir Maurice‘as Cheeksas.

Ankstesnis J. Hardeno rezultatyvių perdavimų rekordas buvo 17. Tą jis buvo padaręs 10 kartų per savo karjerą.

Tuo tarpu J. Embiidas per 38 minutes surinko net 44 taškus. Aukštaūgio rezultatyvumo rekordas – 59 taškai.

„76ers“ į rungtynes sugrįžo panaikindami net 20 taškų deficitą (38:58). Šį jie turėjo antrajame kėlinyje.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai ne tik visiškai jį ištirpdė, tačiau ir patys persvėrė rezultatą (83:80).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 24 sekundes, Kawhi Leonardas pataikė tik vieną baudos metimą ir paliko 3 taškų skirtumą (117:114). Tašką mače padėjo du taiklūs J. Embiido baudų metimai – 119:114.

Per likusį laiką svečiai dar metė du tritaškius, bet abu skriejo pro šalį.

„76ers“: Joelas Embiidas 44 (17/26 dvit., 1/4 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), Jamesas Hardenas 20 (11 atk. kam., 21 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 14 (8 atk. kam.), De‘Anthony Meltonas ir Shake‘as Miltonas po 13, Georgesas Niangas 11.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28 (11/17 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), Paulas George‘as 22 (3/10 trit.), Normanas Powellas 21, Marcusas Morrisas 11, Nicolas Batumas 10, Luke‘as Kennardas 8.