Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ 125:111 (27:28, 23:40, 33:34, 28:23) namuose patyrė pralaimėjimą prieš Vašingtono „Wizards“ krepšininkus.

D. Sabonis puikiai sužaidė rungtynes ir įsirašė dar vieną trigubą dublį šiame sezone. Lietuvis aikštėje praleido 34 minutes, per kurias sugebėjo pelnyti 20 taškų (5/12 dvit., 0/2 trit., 10/10 baud.), atkovoti 15 kamuolių ir atlikti 10 rezultatyvių perdavimų.

Jau antrajame kėlinyje „Wizards“ pavyko pabėgti nuo varžovų ir prieš lemiamą kėlinį ekipa pirmavo 19 taškų persvara.

Lemiamo ketvirčio metu „Kings“ bandė vytis, tačiau jiems neženkliai pavyko nutirpinti atsilikimą ir pergale džiaugėsi „Wizards“.

Svečių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Kyle`as Kuzma, kuris pelnė 32 taškus, atkovojo 9 kamuolius per pardavė 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausiai pasirodė DeAaronas Foxas pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir perdavęs 3 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“: Kyle'as Kuzma 32 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Bradley Bealas 24, Rui Hachimura 21 (5 atk. kam. 4 rez. perd.), Monte'is Morrisas 16, Corey Kispertas 9 (4 atk. kam., 1 rez. perd.), Tajus Gibsonas 8, Kristaps Porzingis 7 (13 atk. kam.)

„Kings“: DeAronas Foxas 26 (7 atk. kam., 3 rez. perd.), Domantas Sabonis 20 (15 atk. kam., 10 rez. perd.), Malikas Monkas 16, Trey'us Lylesas ir Kevinas Huerteris po 14, Harissonas Barnesas 11.