Be rezultatyviausio žaidėjo rungtyniavę Naujojo Orleano „Pelicans“ po pratęsimo sugebėjo 128:125 (33:33; 31:23; 16:31; 32:35; 16:13) įveikti Oklahoma City „Thunder“ krepšininkus.

Jonas Valančiūnas šį kartą įspūdingo pasirodymo nesukūrė, tačiau vis tiek išliko rezultatyvus. Per 27 minutes lietuvis įmetė 10 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, padarė klaidą bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Dar prieš ilgąją pertrauką J. Valančiūno atstovaujama ekipa turėjo nemažą 18 taškų persvarą, tačiau jos ilgai išlaikyti nepavyko.

Trečiajame ketvirtyje Oklahomos ekipa sugebėjo sumažinti 21 taško deficitą ir išlygino rezultatą 80:80. O prasidėjęs ketvirtasis kėlinys išvedė „Thunder“ į priekį 89:83.

Trey'us Murphy ir CJ McCollumas per pirmąsias dvi pratęsimo minutes pataikė po tritaškį ir išvedė „Pelicans“ į keturių taškų pranašumą, o Oklahomos krepšininkai taip ir neatsigavo (128:125).

Rezultatyviausiu karjeros pasirodymu NBA pasižymėjo Shai`us Gilgeousas-Alexanderis, kuris pelnė 44 taškus pelnęs, atkovojo 10 kamuolių ir perdavė 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Naujojo Orleano gretose rezultatyviausiai pasirodė 23 taškus pelnęs Trey`us Murphy.

„Pelicans“: Trey'us Murphy 23 (5 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 21 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Naji Marshallas (8 atk. kam.) ir CJ. McCollumas (6 atkm. kam., 11 rez. perd.) po 17, Herbertas Jonesas 15 (6 atk. kam.), Jose Alvarado 11, Jonas Valančiūnas 10 (7 atk. kam).

„Thunder“: Shai'us Gilgeousas-Alexanderis 44 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Joshas Giddey`us 20 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Aleksjus Pokuševskis 17 (6 atk. kam.), Jalenas Williamsas 11 (7 atk. kam.), Luguentzas Dortas 10.