REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
32
Liemenėlė (nuotr. 123rf.com)

Liemenėlės gali kainuoti išties nepigiai, tačiau jei jomis tinkamai rūpinsitės, jos tarnaus ilgus metus ir atrodys kaip naujos.

32

Liemenėlės gali kainuoti išties nepigiai, tačiau jei jomis tinkamai rūpinsitės, jos tarnaus ilgus metus ir atrodys kaip naujos.

REKLAMA

Deja, kaip rašoma portale dailymail.co.uk, dauguma moterų nežino, kaip tinkamai išsirinkti, skalbti ir kur laikyti šią itin svarbią apatinio trikotažo detalę.

Laimei, atskleistos kelios pagrindinės visų liemenėlių savininkių daromos klaidos, kurias tikrai nėra sunku ištaisyti.

Sužinokite, ką darote ne taip ir kaip tinkamai pasirūpinti savo liemenėle dabar pat.

Per dažnai jų neskalbkite

Kadangi liemenėlės yra laikomos apatiniu trikotažu, daugelis mano, kad jas reikia skalbti kasdien.

Per dažnai plaunant liemenėlę dingsta jos elastingumas, todėl šią aprangos detalę į skalbimo mašiną patariama dėti po 3-4 nešiojimų.

REKLAMA
REKLAMA

Kad liemenėlė neprarastų savo išvaizdos, specialistai rekomenduoja ją plauti įdėjus į pagalvės užvalkalą bei niekada jų nedžiovinti automatinėje džiovyklėje.

REKLAMA

Liemenėlių vieta ne stalčiuje

Laikydami liemenėles stalčiuje, darote bene didžiausią klaidą.

Aiškinama, jog liemenėlėms būtinas vėdinimas, kad jose susikaupęs prakaitas vėliau ant odos nesukeltų išbėrimų, o pati liemenėlė neskleistų nemalonaus kvapo.

Nusprendus jas pakabinti, tai darykite ne už petnešėlių, o perlenkus liemenėlę pusiau, ją pakabinkite ant pakabos per patį vidurį.

Įsigykite tinkamo dydžio liemenėlę

Daugelis mano, kad nešioja tinkamo dydžio liemenėles, tačiau tai netiesa.

Didžioji dalis moterų, paauglystėje nusistačiusios savo krūtinės dydį ir radusios atitinkamą liemenėlę, vėlesniame amžiuje to nebedaro. Tačiau krūtinės forma ir jos tūris gali pakisti dėl pačių įvairiausių priežasčių – nuo hormonų pakitimų iki svorio kaitos.

REKLAMA
REKLAMA

Kai perkate liemenėlę, būtinai ją pasimatuokite ir įsitikinkite, jog užsegant ją ant paskutinio kabliuko, ji jūsų nespaudžia. Jei netyčia liemenėlė išsitampys, jūs galėsite segtis ją ant antro ar pirmo kabliuko ir ji nesukels jokio nepatogumo jausmo.

Taip pat matuojantis liemenėlę, už nugaros juostelės patariama užkišti du pirštus. Šis metodas padės įsitikinti, jog išsirinkote ne per laisvą ar ne per stipriai suspaustą liemenėlę.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į petnešėles, kadangi nuo jų priklauso net 10% visos liemenėlės suteikiamos paramos. Čia į pagalbą galima pasitelkti dviejų pirštų taisyklę ir juos užkišus už liemenėlės petnešėlių įsitikinti jų tvirtumu.

Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į kaušelius. Tarp jų ir krūtų neturėtų būti tarpų, taip pat krūtinė neturėtų veržtis pro liemenėlės kraštus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų