Antradienio vakarą paaiškėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos finalo dalyvis, kuriuo tapo „Liverpool“ klubas. Anglijos ekipa 3:2 (0:2) svečiuose įveikė „Villarreal“.

Pirmąjį mačą „Liverpool“ klubas namuose buvo laimėjęs 2:0.

Vis dėlto šio vakaro susitikimas prasidėjo itin įdomiu scenarijumi. „Villarreal“ svečius iš Anglijos nustebino vos prasidėjus mačui. Jau 3-ąją minutę po tikslaus komandos draugo perdavimo Boulaye Di pelnė įvartį iš arti ir išvedė šeimininkus į priekį.

Užsivedę šeimininkai netrukus ir dar galėjo pasižymėti, bet kelių gerų šansų neišnaudojo. „Liverpool“ atrodė kiek priblokšti tokio puikaus varžovų žaidimo ir patys nieko pernelyg pavojingo nesukūrė.

Kėliniui artėjant pabaigos „Villarreal“ apeliavo į teisėją ir prašė skirti 11 m baudinį, tačiau šio švilpukas tylėjo. Vis dėlto šeimininkams ir ne nuo šios atžymos sugebėjo pelnyti antrąjį įvartį.

Francisas Coquelinas iššokęs aukščiausiai už visus smūgiu galva 41-ąją minutę pelnė įvartį ir „Villarreal“ pirmavo jau 2:0.

Bet po pertraukos į aikštę „Liverpool“ sugrįžo su didesne energija ir netrukus tai davė vaisių. Saugas Fabinho niekeno nekliudomas 62-ąją minutę smūgiavo iš gana aštraus kampo, bet šeimininkų vartininkui kamuolys praskriejo tarp kojų ir galiausiai įskriejo į vartus.

Vos po penkių minučių užsivedęs „Liverpool“ varžovams smogė ir dar kartą, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Luisas Diazas smūgiu galva pelnė antrąjį svečių įvartį.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai netrukus sudavė ir lemiamą smūgį, kai Sadio Mane pabėgęs vienas prieš vartus 74-ąją minutę pelnė trečiąjį „Liverpool“ įvartį.

„Liverpool“ rungtynes dar užbaigė turėdami vienu žaidėju daugiau, kadangi „Villarreal“ saugas E. Capoue už antrąją geltoną kortelę 86-ąją minutę buvo išvarytas iš aikštės.

Beje, „Raudonieji" iškovojo bilietą į Čempionų lygos finalą trečią kartą per paskutinius penkerius metus. 2018 m. jie lemiamame mače pralaimėjo „Real“, o po metų finale įveikė Londono „Tottenham“.

Antrasis finalo dalyvis paaiškės rytoj. Madride susikaus vietos „Real“ ir „Man City“ klubas. Pirmajame komandų mače 4:3 pergalę šventė Anglijos ekipa.

UEFA Čempionų lygos finalas Paryžiuje vyks gegužės 28 dieną.