NBA lygos rungtynėse Denverio „Nuggets“ ekipa, kurioje žaidžia Linas Kleiza, išvykoje rezultatu 114:113 (32:31, 27:39, 30:24, 25:19) palaužė Oklahomos „Thunder“ klubą.

Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos likus 17 sekundžių „Thunder“ komandos puolėjas Kevinas Durantas persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (113:112), tačiau lemiamą dvitaškį pataikė „Nuggets“ klubo lyderis Carmelo Anthony (114:113).

L.Kleiza iš viso aikštelėje praleido 25 minutes ir per šį laiką pelnė 7 taškus (2/7 dvitaškių, 1/1 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo C.Anthony, kuris pelnė 32 taškus (11 rez. perd.), J.R.Smithas pridėjo 22, Nene Hilario 20 (8 atk. kam.).

„Thunder“ klube išsiskyrė 31 tašką pelnęs Kevinas Durantas (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeffas Greenas surinko 24, Russellas Westbrookas 20.

„Nuggets“ ekipa šį sezoną jau iškovojo 33 pergales ir patyrė 16 pralaimėjimų. "Thunder" komandos sąskaitoje - 11 pergalių ir 38 nesėkmės.