Paaiškėjo pirmieji NBA Vakarų konferencijos finalo dalyviai. Be didesnių keblumų jais tapo Fynikso „Suns“ vyrukai.

Monty Williamso auklėtiniai išvykoje 125:118 (28:22, 35:33, 33:28, 29:35) palaužė Denverio „Nuggets“ ir laimėjo seriją „sausai“ – 4:0. Tai yra vos antroji šių NBA atkrintamųjų serija, kurioje komanda sugebėjo nepralaimėti nė karto.

Rungtynių nebaigė sezono MVP Nikola Jokičius. „Nuggets“ trečiajame kėlinyje grubiai prasižengė prieš varžovą, o teisėjai jį pasiuntė į rūbinę.

„Suns“ Vakarų konferencijos finalą pasiekė po 11 metų pertraukos. Tada komandą į priekį vedė tokie žaidėjai kaip Steve'as Nashas, Amare'as Stoudamire'as, Grantas Hillas.

Dabar varžovų galvų skausmu tapo nesustabdomas Devino Bookerio ir Chriso Paulo gynėjų duetas. Vakarų konferencijos finale „Suns“ lauks Jutos „Jazz“ ir Los Andželo „Clippers“ poros nugalėtojas. Pirmieji kol kas pirmauja 2:1.

Primename, kad pirmajame etape Fynikso ekipa eliminavo čempionų titulą gynusius Los Andželo „Lakers“.

Fynikso ekipa pergalingą spurtą surengė ketvirtajame kėlinyje, kai C. Paulas pelnė septynis taškus paeiliui ir svečiai susikūrė dviženklį pranašumą (118:107).

„Nuggets“: Willas Bartonas 25, N. Jokičius 22, Michaelas Portelis 20, Marcusas Morrisas 19, Facundo Campazzo 14 taškų.

„Suns“: C. Paulas 37, D. Bookeris 34, Milesas Bridgesas 14, DeAndre Aytonas 12, Jae Crowderis 9 taškai.