Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „n. jokičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „n. jokičius“.

Paaiškėjo NBA sezono simboliniai penketukai – balsų sulaukė ir Sabonis

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė tris geriausiųjų sezono žaidėjų penketukus. Į juos lietuvis Domantas Sabonis nepateko, tačiau balsų sulaukė. D. Sabonis tarp vidurio puolėjų liko už nugaros trims žaidėjams – Nikola Jokičiui (498 tšk.), Joeliui Embiidui (352 tšk.), Rudy Gobertui (148 tšk.) ir Bamui Adebayo (32 tšk.). Pirmieji trys pagal eiliškumą pateko į simbolinius penketukus. Lietuviui komisija skyrė 6 balus.
2021-06-16

MVP eliminuotas ir išvarytas: „Suns“ – Vakarų konferencijos finale

Paaiškėjo pirmieji NBA Vakarų konferencijos finalo dalyviai. Be didesnių keblumų jais tapo Fynikso „Suns“ vyrukai. Monty Williamso auklėtiniai išvykoje 125:118 (28:22, 35:33, 33:28, 29:35) palaužė Denverio „Nuggets“ ir laimėjo seriją „sausai“ – 4:0. Tai yra vos antroji šių NBA atkrintamųjų serija, kurioje komanda sugebėjo nepralaimėti nė karto. Rungtynių nebaigė sezono MVP Nikola Jokičius. „Nuggets“ trečiajame kėlinyje grubiai prasižengė prieš varžovą, o teisėjai jį pasiuntė į rūbinę.
2021-06-14

Lygių neturėjo: Nikola Jokičius pripažintas geriausiu NBA sezono žaidėju

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė svarbiausio individualaus apdovanojimo nugalėtoją. Geriausiu sezono žaidėju pripažintas Denverio „Nuggets“ vidurio puolėjas Nikola Jokičius. Serbas tapo vos pirmuoju „Nuggets“ nariu ir žemiausiai naujokų biržoje pašauktu žaidėju pelniusiu tokį apdovanojimą. 2014-aisiais Denverio klubas jį pasirinko 41-uoju šaukimu. Vienintelė išimtis taikoma triskart MVP Moses Malone'ui, kuris NBA naujokų biržoje net nebuvo pašauktas.
2021-06-09

„Blazers“ pergalė išstūmė NBA čempionus į „Play-in“ turnyrą

Portlando „Trail Blazers“ (42/30) patys nusprendė savo likimą ir tiesiausiu keliu žengė į NBA atkrintamąsias. Ekipa namuose 132:116 (43:22, 29:33, 35:29, 25:32) įveikė Denverio „Nuggets“ (47/25). Po šių rungtynių paaiškėjo ir viena NBA atkrintamųjų pora. Būtent „Nuggets“ (3) ir „Blazers“ (6) varžysis pirmajame etape. Taip pat, nugalėtojai išstūmė čempionės titulą ginančią Los Andželo „Lakers“ į 7-tąją poziciją Vakaruose.
2021-05-17

Jokičius pelnė 50 taškų, bet „Nuggets“ pristigo įvairovės

Nikola Jokičius vėl žaidė kosminį krepšinį, tačiau šį kartą sugėrė pralaimėjimą. Serbo atstovaujama Denverio „Nuggets“ (12/10) išvykoje 114:119 (25:26, 27:27, 29:34, 33:32) krito prieš Sakramento „Kings“ (11/11). N. Jokičius žaidė 41 minutę, pelnė 50 taškų (3/6 trit., 7/7 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Džokeris pagerino savo pelnytų taškų rekordą. Primename, kad 47 taškų pasirodymas prieš Jutos „Jazz“ nutraukė pastarųjų 11 pergalių seriją.
2021-02-07

NBA krepšinį menkinęs serbas Gobertą pavadino dukart prastesniu už Jokičių

Nikola Jokičius nuo pat NBA sezono pradžios demonstruoja žvėrišką formą. Rungtynėse prieš Jutos „Jazz“ serbas pradėjo tvirtinti pozicijas šių metų MVP lenktynėse, kai suvertė 47 taškus prieš tiesioginį savo oponentą Rudy Gobertą. Dviejų Europos milžinų akistatos tampa savotiška klasika už Atlanto. Štai NBA čempionas ir 2003 m. naujokų biržos antrasis šaukimas Darko Miličičius kategoriškai pasakė, kad jo tautietis N. Jokičius vertas žymiai daugiau nei jo konkurentas.
2021-02-03

Jokičius ir kompanija sudaužė į šipulius „Jazz“ pergalių seriją

Pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (12/8) ekipa. Nikolos Jokičiaus vedami šeimininkai be didesnių problemų įveikė karščiausią lygos ekipą Jutos „Jazz“ (15/5). N. Jokičius žaidė 37 minutes, pelnė 47 (4/4 trit., 9/10 baud. met.) taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Serbas pakartojo savo pelnytų taškų rekordą NBA.
2021-02-01

Jokičius flirtavo su trigubu dubliu, o „Nuggets“ sutriuškino varžovus

Denverio „Nuggets“ tęsia pasiruošimą artėjančiam NBA sezonui. Antrose priešsezoninėse rungtynėse lietuviškasis klubas 126:95 namuose (41:24, 28:26, 21:20, 36:25) nepaliko šansų Portlando „Trail Blazers“ ekipai. „Nuggets“ rungtynių baigtį išsprendė per pirmąją rungtynių pusę. „Blazers“ per visas rungtynes pirmavo tik kartą (0:2), o po pirmojo kėlinio Denverio klubas jau buvo priekyje solidžiu 17 taškų pranašumu.
2020-12-17

NBA lygoje – įspūdingi aukštaūgių trigubi dubliai

Šiąnakt NBA lygoje įspūdingus trigubus dublius užfiksavo du aukštaūgiai krepšininkai – Anthony Davisas ir Nikola Jokičius. A. Davisas per 41 minutę pelnė 25 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir blokavo 10 metimų. Pats puolėjas pataikė devynis metimus iš 22 bei visas šešias baudas. To A. Daviso komandai laimėti neužteko – Naujojo Orleano „Pelicans“ namie 99:116 (23:29, 28:19, 23:30, 25:38) neatsilaikė prieš Jutos „Jazz“. Trigubu dubliu pasižymėjo ir N. Jokičius.
2018-03-12

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.