Pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (12/8) ekipa. Nikolos Jokičiaus vedami šeimininkai be didesnių problemų įveikė karščiausią lygos ekipą Jutos „Jazz“ (15/5).

N. Jokičius žaidė 37 minutes, pelnė 47 (4/4 trit., 9/10 baud. met.) taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Serbas pakartojo savo pelnytų taškų rekordą NBA.

Po dviejų kėlinių „Nuggets“ pirmavo net 79:54. Trečiajame kėlinyje „Jazz“ grėsmingai priartėjo iki vienženklio atstumo (99:91), tačiau „grynuoliams“ pavyko sėkmingai finišuoti.

JaMychalo Greeno 9 taškai ketvirtajame kėlinyje grąžino 20 taškų pranašumą, o poilsio gavo ir N. Jokičius. Po rungtynių „Nuggets“ puolėjas Willas Bartonas prisipažino, kad ragino serbą pelnyti 50 taškų.

„Jazz“ iki šių rungtynių buvo nugalėjusi 11 kartų iš eilės, bet užleido Vakarų konferencijos sostą Los Andželo „Lakers“.

„Nuggets“: N. Jokičius 47, W. Bartonas 18, Jamalas Murray 16, Michaelas Porteris ir Facundo Campazzo po 11 taškų.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 29, Donovanas Mitchellas ir Jordanas Clarksonas po 13, Royce‘as O‘Neale‘as, Rudy Gobertas ir Michaelas Conley po 12 taškų.