Sėkmingą žygį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose tęsia Fynikso „Suns“ ekipa. Monty Williamso auklėtiniai antrajame Vakarų konferencijos pusfinalio serijos mače namie 123:98 (25:21, 27:21, 34:25, 37:31) nugalėjo Denverio „Nuggets“ klubą.

Prieš ilgąją pertrauką „Suns“ atitrūko 52:42, o svarbiausią spurtą surengė iškart po ilgosios pertraukos. Sužaidus vos tris minutes komandas jau skyrė 19 taškų (65:46) ir „Nuggets“ iš šios duobės neišlipo.

Reguliariojo sezono MVP išrinktas Nikola Jokičius liko be pergalės, tačiau savo vardą pateisino tapdamas naudingiausiu mačo žaidėju – 30 minučių, 24 taškai (8/14 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų metimų), 13 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 2 klaidos ir pražanga.

Vis dėlto „Džokeris“ stokojo pagalbos, nes kiti kertiniai komandos žaidėjai tvarkosi su sveikatos problemomis. Šis sezonas jau baigėsi Jamalui Murray‘ui, žaisti negali P.J.Dozieras, Michaelas Porteris rungtyniauja kęsdamas nugaros skausmus, o Willas Bartonas dėl šlaunies raumens traumos į aikštelę grįžo po pusantro mėnesio pertraukos.

Tuo tarpu sveikatos problemų neturinčius „Suns“ į pergalę vedė Chrisas Paulas. Veteranas per 31 minutę pelnė 17 taškų (4/8 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, nė karto nesuklydęs atliko 15 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą bei 2 sykius prasižengė.

Arizonos klubas tritaškius laidė pavydėtinu 47 procentų taiklumu (18/38), kovą po krepšiais laimėjo 52:46 ir suklydo vos 7 kartus – solidus pergalės receptas. Serijoje iki keturių pergalių „Suns“ apgynė namų aikštės pranašumą ir atitrūko 2:0. Du artimiausi mačai vyks Denveryje, o „grynuoliai“ jau negali sau leisti suklysti.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Paulas Millsapas (6 atk. kam., 3/5 tritaškių) ir Michaelas Porteris (2/9 tritaškių, 6 atk. kam.) po 11, Willas Bartonas 10, ... , Facundo Campazzo 3 (0/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių).

„Suns“: Devinas Bookeris 18 (10 atk. kam.), Chrisas Paulas 17 (5 atk. kam., 15 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 16 (2/8 tritaškių), DeAndre Aytonas 15 (10 atk. kam.), Jae‘us Crowderis 11 (5 atk. kam., 3/4 tritaškių), Torrey Craigas 10.