REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šalyje vėl blogėjant pandeminei situacijai vėl blogėja ir augant užsikrėtimų koronavirusu skaičiui, didžiausias prekybos tinklas pirkėjams primena, kad laikytis saugumo reikalavimų ir saugoti save bei kitus būtina kaip ir anksčiau.

Šalyje vėl blogėjant pandeminei situacijai vėl blogėja ir augant užsikrėtimų koronavirusu skaičiui, didžiausias prekybos tinklas pirkėjams primena, kad laikytis saugumo reikalavimų ir saugoti save bei kitus būtina kaip ir anksčiau.

REKLAMA

Lankytis parduotuvėse reikia gerai pasiruošus, suplanavus vizito laiką bei pirkinius, dėvint apsaugines veido kaukes. Pranešime žiniasklaidai „Maximos“ atstovai atkreipia dėmesį, ko derėtų nepamiršti pirkėjai.

Atkreipti dėmesį į laiką

Naujieji metai, kaip jau įprasta, tampa dar vienu atskaitos tašku, kai keliami nauji tikslai, pasižadėjimai sau, daugelis gyvena pokyčių nuotaikomis. Tačiau toks nusiteikimas, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė, yra labiau psichologinis, o įtempta pandeminė situacija, deja, nekinta.

„Ir toliau privalome rūpintis savo bei aplinkinių sveikata, laikytis jau įprastų saugumo reikalavimų. Pastarieji vis dar aktualūs lankantis parduotuvėse, į kurias, pirmiausia, rekomenduojame vykti ne piko metu, kuomet lengviau išvengti kontakto su kitais.

REKLAMA
REKLAMA

Analizuodami pirkėjų srautus matome, kad jie būna mažesni būtent tik parduotuves atidarius, iki 11 valandos, ir prieš jų uždarymą, po 20 valandos“, – pranešime cituojama E. Dapkienė.

REKLAMA

Tačiau pašnekovė pataria ne tik planuoti vizito laiką. E. Dapkienė kartu siūlo pirkinių vykti į didesnio formato parduotuves. Mat jose galima užtikrinti didesnį plotą vienam lankytojui, tokiuose prekybos centruose ir lengviau laikytis saugių atstumų. Be to, pirkėjų didesnėse parduotuvėse, kaip rodo klientų apsilankymų duomenys, įprastai yra mažiau.

„Lankytojų srautą nuolatos stengiamės sumažinti dar labiau, todėl į parduotuves raginame atvykti apsipirkti vieniems, be šeimos narių ar draugų. Verčiau drauge pasiimti pirkinių sąrašą, kurį susidaryti galima namuose, padedant artimiesiems. Reiktų apsižiūrėti, kokių maisto, buities, higienos prekių dar pakanka, o kurių jau trūksta. Tuomet apsipirkti bus galima rečiau, bet tikslingai – nesiblaškant tarp lentynų, pastebimai sumažinant apsikrėtimo koronavirusu riziką“, – kalba E. Dapkienė.

REKLAMA
REKLAMA

Saugiausia – pirkti nuo sofos

Visgi, pastebi E. Dapkienė, minėto sąrašo ir vizito į parduotuvę prireikia ne visada. Norimas prekes, anot pašnekovės, galima patogiai susidėti į virtualų pirkinių krepšelį, dar patogiau įsitaisius ant sofos namuose, o rūpintis produktų atsivežimu net nereikės. Juos pristatys paslaugūs kurjeriai.

„Teigiama pandemijos pusė yra ta, jog e. prekyba vystosi milžinišku greičiu ir dabar, turint išmanųjį telefoną ar kompiuterį, galima saugiai apsipirkti būnant namuose. Tam tereikia pasinaudoti „Barboros“ paslaugomis. Tai – patogus, greitas ir kokybiškas pageidaujamų pirkinių įsigijimo būdas, o jie ir pristatomi iki pat durų. Tačiau jei produktus norima atsiimti patiems, be kontakto su kurjeriais ar kitais klientais, verta išbandyti „Barbora Express“. Dar paskelbus pirmąjį karantiną šis tinklas išplėstas į mažesnius šalies miestus. Todėl atsiimti prekes saugiai ir be didesnės rizikos dabar gali dar daugiau Lietuvos gyventojų“, – teigia E. Dapkienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vis dažniau vilniečiai, norėdami įsigyti ir maisto produktų, ir aprangos, avalynės, grožio, buities pirkinių, dairosi po gausų jų asortimentą e. parduotuvėje Trobos.lt. Praėjusių metų pradžioje virtualias duris atvėręs naujas internetinės prekybos kanalas pastebimai populiarėja, o pirmajam apsipirkimui su kodu TROBOS10 dabar taiko 10 eurų nuolaidą.

Reikalavimai nepakito

Apsipirkti namuose – patogu, tačiau kartais neišvengiamai tenka atvykti į parduotuvę, todėl svarbu nepamiršti būtinųjų saugumo reikalavimų. Vienas pagrindinių – prekybos centruose dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines veido kaukes. Jas „Maxima“ vis dar dalina nemokamai.

REKLAMA

Nieko nekainuoja ir kiekvienoje parduotuvėje siūlomos vienkartinės pirštinės, kurias patariama mūvėti apsiperkant, imant produktus. Savo ruožtu vaisius, daržoves bei konditerijos gaminius raginama įsidėti ne tik su šiomis apsaugos priemonėmis, bet ir pasinaudojus šalia esančiais specialiais įrankiais. Tačiau produktų, kurių neplanuojama įsigyti, prašoma neliesti rankomis be reikalo.

Jas prieš ir po apsilankymo prekybos centruose patariama dezinfekuoti specialiai tam įrengtose stotelėse. Kartu ¬– laikytis saugaus, bent 2 metrų, atstumo nuo kitų lankytojų, o norint išvengti didesnio kontakto su parduotuvių darbuotojais, rinktis savitarnos kasas.

„Pastarąsias, drauge su visais dažniausiai liečiamais paviršiais, reguliariai dezinfekuojame, taip pat vėdiname patalpas. Visi mūsų darbuotojai dėvi apsaugines veido kaukes, prie kasų įrengtos saugų atstumą išlaikyti primenančios nuorodos ir organinio stiklo pertvaros. Atsakingai rūpindamiesi savo komandos bei klientų saugumu, kviečiame laikytis visų minėtų koronaviruso prevencijos priemonių. Be to, mokant už pirkinius raginame atsiskaityti banko kortelėmis ar kitomis skaitmeninėmis mokėjimo priemonėmis. Tik taip galime tikėtis, kad galbūt šie 2022-ieji yra paskutiniai metai, kai gyvename įtemptomis pandemijos sąlygomis“, – viliasi E. Dapkienė.

Juk ne pirkiniai svarbu, o pasižmonėti
Ner ko eit i maxima
Tarp gyvuliu paso turėtoju galimai ne visi gyvuliai lygus,šita sudetinga klausima galėtu išsprest Hitleris arba Stalinas...bet deja šitu nusipelniusu nusikaltimais žmoniškumui veikėju jau nėra.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų