Austrijos jaunių lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatą Lince laimėjo Adomas Kuzinas, 3000 m nubėgęs per 8 minutes 52,42 sekundės.

Čempiono brolis Tomas Kuzinas užėmė trečiąją vietą tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lince, 1500 m baigęs per 3 min. 58,65 sek.

Didžiosios Britanijos uždarų patalpų lengvaatlečių pirmenybėse Šefilde Rimantas Martišauskas nustūmė rutulį 16,72 m ir buvo šeštas.

Midltaune (JAV) "Wesleyan Cardinal Invitational" lengvosios atletikos varžybose Olga Kondratjeva greičiausiai nubėgo 1000 m - 3 min. 00,65 sek..

"New Balance Collegiate" varžybose Niujorke (JAV) Tomas Šičkus trišuolio rungtyje užėmė vienuoliktąją vietą (14,44 m), o šuoliuose į tolį liko 22-as (6,76 m).

Notr Dame (JAV) Alina Varpiotaitė 800 m bėgime buvo 22-a (2:11,54). Ten pat prieš penkerius metus į JAV išvažiavusi Eglė Staišiūnaitė, dabar atstovaujanti Viskonsino universitetui, 60 m barjeriniame bėgime finišavo penkiolikta (8,84 sek.).

Bostone (JAV) vyko "Valentine Invitational" lengvosios atletikos turnyras, kuriame Deividas Šeferis 55 m baigė per 6,74 sek. (35 vieta tarp 119 dalyvių), o 200 m - 22,34 sek. (24 vieta tarp 207 bėgikų).