Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eglė staišiūnaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eglė staišiūnaitė“.

Į Rio per aukas: lengvaatletė Eglė Staišiūnaitė itin originaliai sukrapštė pinigų olimpiadai

Ne bėdavoti ir verkti dėl pinigų trūkumo, o pačiai imti ir originaliu būdu surinkti lėšų pasirengimui Rio de Žaneiro olimpiadai užsimojusi lengvaatletė Eglė Staišiūnaitė pasiekė savo tikslą. „Dabar be streso galiu visą dėmesį skirti tik sportui“, - džiaugėsi daugiau nei per mėnesį beveik 6000 JAV dolerių paramos iš įvairių žmonių sulaukusi sportininkė. Užsibrėžusi surinkti 8000 JAV dolerių sumą per interneto svetainę gofundme.
2015-10-31

Lengvaatletė Eglė Staišiūnaitė: asmeninio rekordo ir olimpinio normatyvo nesitikėjau

Lengvaatletė Eglė Staišiūnaitė į Pekine (Kinija) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato finalą nepateko. Vis dėlto 26-erių sportininkė bus viena iš tų, kurie 2008-ųjų vasaros olimpinių žaidynių sostinę paliks aukštai iškelta galva. Vos už vieną barjerininkę geresnį asmeninį rekordą turėjusi E.Staišiūnaitė autsaidere nebuvo – įvykdė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių normatyvą, pateko į pusfinalį, o jame užėmė 22 vietą.
2015-08-24

Geriausios 2014 metų lengvaatletės rinkimai: EGLĖ STAIŠIŪNAITĖ

Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) ir naujienų portalas „Balsas.lt“ organizuoja geriausio 2014 metų Lietuvos lengvaatlečio, lengvaatletės ir kylančios jaunosios žvaigždės rinkimus. Nuo spalio 27 iki lapkričio 17 dienos vyksiančiuose rinkimuose trijose kategorijose iš viso varžosi 18 sportininkų. Juos pagal šių metų rezultatus atrinko LLAF. Pristatome vieną iš šešių kandidačių į geriausios lengvaatletės vardą – Eglė Staišiūnaitė.
2014-10-27

Estafetininkai į Europos jaunimo čempionato finalą nepateko

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų estafetės 4x400 m bėgimo atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą ir į finalą nepateko. Lietuvos rinktinė, kurią sudarė Artūras Kulnis, Egidijus Švėgžda, Valdas Valintėlis ir Vitalijus Kozlovas, distanciją įveikė per 3 min. 13,13 sek. (naujasis Lietuvos rekordas) ir pirmajame atrankos bėgime buvo ketvirta.
2009-07-18

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai užsienyje

Latvijos sostinėje sekmadienį vykusiame Rygos maratone (42 km 195 m) Aurimas Skinulis finišavo ketvirtas - 2 valandos 30 minučių ir 42 sekundės. Ten pat Rygoje vykusiame pusės maratone bėgime į pirmąjį dešimtuką pateko du Lietuvos bėgikai: Vitalijus Kašapovas finišavo ketvirtas (1:08:23), o Dainius Šaučikovas - penktas (1:09:12). Daugiau nei 10 bėgikų iš Lietuvos startavo 8-ajame pusės maratono bėgime Bialovieža - Hajnuvka Lenkijoje.
2008-05-19

Bėgikė R. Troup įvykdė vasaros olimpinių žaidynių B normatyvą

Tarptautinėse "Drake Relays" lengvaatlečių varžybose JAV Rasa Troup 3000 m kliūtiniame bėgime užėmė antrąją vietą (9 min. 51,28 sek.) bei įvykdė Pekino vasaros olimpinių žaidynių olimpinį B normatyvą. Šiame turnyre Austra Skujytė šuoliuose į aukštį buvo penkta (1,77 m), Eglė Staišiūnaitė 100 m barjeriniame bėgime finišavo aštuoniolikta (14,48 sek.), o 400 m barjeriniame bėgime - dešimta (60,64 sek.
2008-04-28

Lietuvos ieties metikės pergalė JAV

Los Andžele (JAV) vykusiose „Rafer Johnson/Jackie Joyner Kersee Invitational“ tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose moterų ieties metimo rungtį laimėjo Inga Stasiulionytė. Lietuvos lengvaatletės rezultatas - 53,59 m. Amherste (JAV) „UMass Invitational“ varžybose Olga Kondratjeva užėmė antrąją vietą 1500 m bėgime - 4 minutės 38,36 sekundės. 800 m distanciją ji baigė aštunta (2:16,93), o Deividas Šeferis 200 m bėgime buvo trečias (21,84 sek.
2008-04-13

Lietuvos lengvaatlečių startai JAV stadionuose

Sėkmingai JAV stadionuose vykstančiose lengvosios atletikos varžybose startuoja ir Lietuvos sportininkai. Viljamstone „Williams Invitational“ vykusiose varžybose Olga Kondratjeva laimėjo 400 m (1:00.86) ir 5000 m (18:34.94) bėgimus. Dvi pergalės iškovojo ir Deividas Šeferis, buvęs greičiausias 100 m (11.08) bėgime ir su komandos draugais laimėjęs 4x100 m (42.83) estafetę.
2008-04-06

Lietuvos lengvaatlečių startai JAV maniežuose

Lengvosios atletikos uždarų patalpų “Conference USA” čempionate Hiustone (JAV) Alina Varpiotaitė užėmė antrą vietą moterų 800 m bėgime - 2 minutės 10,13 sekundės. Dar dvi prizines vietas ji iškovojo su savo universiteto estafečių komandomis: 4 po 400 m - antrąją, 1200+400+800+1600 m - trečiąją (A. Varpiotaitė bėgo pirmajame etape). Naujosios Anglijos ICAAA asociacijos čempionate Bostone Olga Kondratjeva vienos mylios bėgime finišavo dešimta (5:03,66 sek.