Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų estafetės 4x400 m bėgimo atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą ir į finalą nepateko.

Lietuvos rinktinė, kurią sudarė Artūras Kulnis, Egidijus Švėgžda, Valdas Valintėlis ir Vitalijus Kozlovas, distanciją įveikė per 3 min. 13,13 sek. (naujasis Lietuvos rekordas) ir pirmajame atrankos bėgime buvo ketvirta.

Į sekmadienį vyksiantį finalą pateko aštuonios komandos.

Lengvosios atletikos čempionato merginų estafetės 4x400 m bėgimo atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą ir į finalą taip pat nepateko.

Lietuvos rinktinė, kurią sudarė Eglė Staišiūnaitė, Rita Balčiauskaitė, Eglė Balčiūnaitė ir Agnė Orlauskaitė, distanciją įveikė per 3 min. 40,69 sek. ir antrajame atrankos bėgime buvo ketvirta.