egidijus švėgžda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „egidijus švėgžda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „egidijus švėgžda“.

Estafetininkai į Europos jaunimo čempionato finalą nepateko

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų estafetės 4x400 m bėgimo atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą ir į finalą nepateko. Lietuvos rinktinė, kurią sudarė Artūras Kulnis, Egidijus Švėgžda, Valdas Valintėlis ir Vitalijus Kozlovas, distanciją įveikė per 3 min. 13,13 sek. (naujasis Lietuvos rekordas) ir pirmajame atrankos bėgime buvo ketvirta.
2009-07-18

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

LLAF taurės varžybose triumfavo kauniečiai

Šeštadienį Šiauliuose pasibaigusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose, klubų taurės varžybose bei Lietuvos daugiakovių čempionate pirmojoje miestų grupėje Kauno sportininkai (63531 tšk.) pralenkė Vilniaus atstovus (49187 tšk.). Antroje grupėje nugalėjo šiauliečiai (31056 tšk.), antri liko klaipėdiečiai (19273 tšk.), o treti - panevėžiečiai (4048 tšk.). Rajonų grupėje daugiausiai taškų surinko Pasvalio komanda (5213 tšk.), Marijampolė (4493 tšk.
2009-06-07

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai Baltarusijoje

Baltarusijos sostinėje vykusiose tarptautinės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose 1500 m moterų bėgimą laimėjo Eglė Krištaponytė - 4 minutės 22,55 sekundės. Rungties nugalėtoja pasiekė asmeninį rekordą bei geriausią sezono rezultatą Lietuvoje. Kitą geriausią sezono šalies rezultatą užfiksavo Živilė Balčiūnaitė, 10 000 m distancijoje sugaišusi 34 min. 12,00 sek.
2008-06-14

E. Balčiūnaitės pergalė lengvaatlečių turnyre Estijoje

Trečiadienį Estijos sostinėje vykusiame uždarų patalpų lengvosios atletikos "BIG Kuldliiga" ("BIG Aukso lyga") žiemos sezono pirmajame etape kartu su estų, suomių, latvių ir rusų sportininkais varžėsi 14 Lietuvos lengvaatlečių. Moterų 800 m bėgimo nugalėtojas tapo Eglė Balčiūnaitė. Nugalėtojos rezultatas - 2 minutės 06,32 sekundės - asmeninis uždarų patalpų rekordas bei geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. 60 m bėgime antra finišavo Audra Dagelytė (7,43 sek.
2008-01-24

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.
2007-06-05

Trečioji iš eilės M. Norbuto pergalė lengvaatlečių varžybose Estijoje

Antradienį trečiojo etapo varžybomis Estijoje baigėsi "Aukso lygos" (Kuldliiga) uždarų patalpų žiemos lengvosios atletikos turnyras. Vyrų 800 m bėgime trečią kartą nugalėtoju tapo Mindaugas Norbutas (1 min. 53,76 sek.). Lietuvos bėgikas aplenkė estus Marcusą Pruulį (1:55,22) bei Aarnę Nirką (1:55,25), o distancijos nebaigė Egidijus Švėgžda ir Benas Donėla.
2007-02-21

Bėgiko Mindaugo Norbuto pergalė lengvaatlečių varžybose Estijoje

Antradienį Estijos sostinėje vyko antrasis tarptautinių lengvosios atletikos žiemos varžybų uždarose patalpose "Kuldliiga" ("Aukso lygos") etapas. Vyrų 800 m bėgime, kaip ir pirmajame turnyro etape, nugalėjo Mindaugas Norbutas (1 min. 53,44 sek.
2007-02-07

Taline – sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai

Estijos, Latvijos, Lietuvos bei Rusijos lengvaatlečiai antradienį dalyvavo Taline vykusiose "Kuldliiga" ("Aukso lyga") pirmojo žiemos etapo varžybose.Austra Skujytė, pakartojusi asmeninį rekordą (1,89 m), laimėjo moterų šuolius į aukštį, o 60 m barjeriniame bėgime tenkinosi ketvirtąją vieta (8,74 sek.). Greičiausiai šią distanciją įveikė estė Mirjam Liimask (8,35 sek.).800 m bėgime dvigubą pergalę iškovojo lietuviai - Mindaugas Norbutas finišavo pirmas (1:53,94 sek.