valdas valintėlis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valdas valintėlis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valdas valintėlis“.

Estafetininkai į Europos jaunimo čempionato finalą nepateko

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų estafetės 4x400 m bėgimo atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą ir į finalą nepateko. Lietuvos rinktinė, kurią sudarė Artūras Kulnis, Egidijus Švėgžda, Valdas Valintėlis ir Vitalijus Kozlovas, distanciją įveikė per 3 min. 13,13 sek. (naujasis Lietuvos rekordas) ir pirmajame atrankos bėgime buvo ketvirta.
2009-07-18

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Lengvaatletis Valdas Valintėlis nepateko į finalą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos vaikinų 400 m barjerinio bėgimo pusfinalio varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Valdas Valintėlis užėmė 14-ąją vietą ir nepateko į finalą. Lietuvis distanciją įveikė per 53,05 sek. ir pirmajame pusfinalio bėgime finišavo septintas, aplenkęs tik Sudano atstovą Abdelgadirą Abakarą (53,51 sek.). Trečiadienį vykusiose atrankos varžybose V. Valintėlis trasą įveikė per 52,60 sek.
2009-07-09

Lietuvos lengvaatlečiai lyderiauja Europos komandų čempionate

Slovakijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė po pirmosios varžybų dienos - šeštadienio - užima pirmąją vietą. Mūsiškių sąskaitoje - 113 taškų. Lietuviai 8,5 taško lenkia Austrijos ir 13,5 taško Airijos komandas. Varžybose dalyvauja aštuonios ekipos. Dvi pirmąsias vietas užimsiančios komandos iškops į pirmąją lygą, o trys paskutinės ekipos iškris į trečiąją lygą.
2009-06-21

LLAF taurės varžybose triumfavo kauniečiai

Šeštadienį Šiauliuose pasibaigusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose, klubų taurės varžybose bei Lietuvos daugiakovių čempionate pirmojoje miestų grupėje Kauno sportininkai (63531 tšk.) pralenkė Vilniaus atstovus (49187 tšk.). Antroje grupėje nugalėjo šiauliečiai (31056 tšk.), antri liko klaipėdiečiai (19273 tšk.), o treti - panevėžiečiai (4048 tšk.). Rajonų grupėje daugiausiai taškų surinko Pasvalio komanda (5213 tšk.), Marijampolė (4493 tšk.
2009-06-07

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.