agnė orlauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė orlauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė orlauskaitė“.

Prie žygio į finalo ketvertą prisidėjęs lengvaatletis kuklinasi: nuopelnai – komandai

„Žalgirio“ fizinis pasirengimas – išskirtinis. Fiziškai „Žalgiris“ dominuoja. Serijai įsibėgėjant, ryškėja vis geresnis „Žalgirio“ fizinis pasiruošimas. Tokiomis pagyromis per Eurolygos ketvirtfinalio seriją ir po jos buvo liaupsinami Kauno krepšininkai. „Geri rezultatai – visos komandos nuopelnas“, – kuklinasi kauniečių fizinio rengimo treneris Justinas Grainys.
2018-05-10

Lietuvos sprinterės „Deimantinės lygos" varžybose Šveicarijoje – trečios

Šveicarijoje vykstančio Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ septintojo etapo moterų estafetėje 4x100 m Lietuvos komanda - Silva Pesackaitė, Agnė Orlauskaitė, Sonata Tamošaitytė ir Lina Grinčikaitė - užėmė trečiąją vietą. Mūsų šalies atstovės distanciją įveikė per 44,70 sek. Nugalėjo Vokietijos bėgikės (43,35 sek.), o antrąją vietą užėmė Šveicarijos komanda (43,90 sek.). Varžybose dalyvavo aštuonios komandos.
2011-06-30

Ieties metikas T. Intas įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį Tomas Intas numetė ietį 78 m 8 cm ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą. 27-erių metų kaunietis Lietuvos čempionui tapo šeštą kartą. 10000 m bėgimo varžybas laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Ji distanciją įveikė per 33 min. 47,19 sek. Tai - penktas rezultatas per visą istoriją. Antra finišavo vilnietė Živilė Balčiūnaitė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 45,19 sek.
2009-08-02

Išgyvens ar neišgyvens lengvaatlečiai

Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Jezepčikas neįsivaizduoja, kaip sportininkai išgyvens kitais metais. „Daugelio finansavimas sumažėjęs grėsmingai“, – sako jis.Europos lengvosios atletikos čempionate amžiaus grupėje iki 23 metų Lietuva iškovojo du medalius. Liepos 15–19 dienomis Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vykusios varžybos buvo ypač palankios mūsų šalies sprinterėms.
2009-07-23

Estafetininkai į Europos jaunimo čempionato finalą nepateko

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų estafetės 4x400 m bėgimo atrankos varžybose šeštadienį Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą ir į finalą nepateko. Lietuvos rinktinė, kurią sudarė Artūras Kulnis, Egidijus Švėgžda, Valdas Valintėlis ir Vitalijus Kozlovas, distanciją įveikė per 3 min. 13,13 sek. (naujasis Lietuvos rekordas) ir pirmajame atrankos bėgime buvo ketvirta.
2009-07-18

Bėgikė Agnė Orlauskaitė Europos jaunimo čempionate - penkta

Lietuvos bėgikė Agnė Orlauskaitė Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų 400 m bėgimo varžybose penktadienį užėmė penktąją vietą. 21-erių metų lietuvė finale distanciją įveikė per 52,81 sek. ir 0,17 sek. pagerino asmeninį rekordą. Visas tris prizines vietas užėmė Rusijos sportininkės. Nugalėjo Ksenija Ustalova (51,74 sek.
2009-07-17

Bėgikė Agnė Orlauskaitė iškopė į finalą

Lietuvos bėgikė Agnė Orlauskaitė pateko į Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų 400 m bėgimo finalą. 21-erių metų lietuvė ketvirtadienį distanciją įveikė per 52,98 sek. (asmeninis rekordas) ir antrajame pusfinalio bėgime finišavo ketvirta. Tarp 16 pusfinalio dalyvių mūsų šalies atstovė buvo šešta.
2009-07-16

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Sprinterė Lina Grinčikaitė iškovojo pergalę

Lietuvos sprinterė Lina Grinčikaitė šeštadienį Sofijoje (Bulgarija) vykusių tarptautinių lengvosios atletikos varžybų 200 m bėgimo rungtyje iškovojo pirmąją vietą. Lietuvė distanciją įveikė per 23,58 sek. 100 m distancijoje Lina buvo trečia - 11,69 sek. Trečiąją vietą šuolio į aukštį varžybose užėmė Karina Vnukova. Ji peršoko kartelę, iškeltą į 1 m 85 cm aukštį. Agnė Orlauskaitė 400 m distancijoje lengvai laimėjo pirmąjį bėgimą (53,55 sek.), tačiau bendroje įskaitoje liko penkta.
2009-06-28

Lietuvos lengvaatlečiai lyderiauja Europos komandų čempionate

Slovakijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė po pirmosios varžybų dienos - šeštadienio - užima pirmąją vietą. Mūsiškių sąskaitoje - 113 taškų. Lietuviai 8,5 taško lenkia Austrijos ir 13,5 taško Airijos komandas. Varžybose dalyvauja aštuonios ekipos. Dvi pirmąsias vietas užimsiančios komandos iškops į pirmąją lygą, o trys paskutinės ekipos iškris į trečiąją lygą.