olga kondratjeva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olga kondratjeva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olga kondratjeva“.

Bėgiko D. Šeferio pergalės lengvaatlečių varžybose JAV

Naujosios Anglijos mažųjų koledžų konferencijos (NESCAC) lengvosios atletikos pirmenybėse JAV Deividas Šeferis laimėjo 200 m (21,61 sek.) ir 400 m (49,05 sek) bėgimus. 100 m bėgime Lietuvos sprinteris finišavo antras (10,89 sek.). Olga Kondratjeva 1500 m bėgime užėmė antrąją (4:35,71 sek.) vieną, o 800 m bėgime buvo trečia (2:16,96 sek.
2008-04-28

Lietuvos ieties metikės pergalė JAV

Los Andžele (JAV) vykusiose „Rafer Johnson/Jackie Joyner Kersee Invitational“ tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose moterų ieties metimo rungtį laimėjo Inga Stasiulionytė. Lietuvos lengvaatletės rezultatas - 53,59 m. Amherste (JAV) „UMass Invitational“ varžybose Olga Kondratjeva užėmė antrąją vietą 1500 m bėgime - 4 minutės 38,36 sekundės. 800 m distanciją ji baigė aštunta (2:16,93), o Deividas Šeferis 200 m bėgime buvo trečias (21,84 sek.
2008-04-13

Lietuvos lengvaatlečių startai JAV stadionuose

Sėkmingai JAV stadionuose vykstančiose lengvosios atletikos varžybose startuoja ir Lietuvos sportininkai. Viljamstone „Williams Invitational“ vykusiose varžybose Olga Kondratjeva laimėjo 400 m (1:00.86) ir 5000 m (18:34.94) bėgimus. Dvi pergalės iškovojo ir Deividas Šeferis, buvęs greičiausias 100 m (11.08) bėgime ir su komandos draugais laimėjęs 4x100 m (42.83) estafetę.
2008-04-06

Lengvaatlečiai sezoną pradėjo JAV

Praėjusį savaitgalį lengvaatlečiai naująjį 2008 metų sezoną pradėjo JAV stadionuose. „Shamrock Invitational“ turnyre Pietų Karolinos valstijoje Olga Kondratjeva 1500 m bėgime užėmė ketvirtąją vietą (4 min. 40,44 sek.). Deividas Šeferis 100 m distancijoje buvo septynioliktas (11,08 sek.), o 200 m distancijoje - šešioliktas (22,04 sek.
2008-03-24

Lietuvos lengvaatlečių startai JAV maniežuose

Lengvosios atletikos uždarų patalpų “Conference USA” čempionate Hiustone (JAV) Alina Varpiotaitė užėmė antrą vietą moterų 800 m bėgime - 2 minutės 10,13 sekundės. Dar dvi prizines vietas ji iškovojo su savo universiteto estafečių komandomis: 4 po 400 m - antrąją, 1200+400+800+1600 m - trečiąją (A. Varpiotaitė bėgo pirmajame etape). Naujosios Anglijos ICAAA asociacijos čempionate Bostone Olga Kondratjeva vienos mylios bėgime finišavo dešimta (5:03,66 sek.
2008-03-02

Lietuvos lengvaatlečių rezultatai varžybose užsienyje

Savaitgalį Graikijos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Atėnuose trečiąją vietą rutulio stūmime užėmė Renata Bolšakovaitė (13,91 m).Nugalėjo pirmenybių šeimininkė Chrysi Moesidou (15,08 m), aplenkusi kitą Graikijos sportininkę Florentią Kappą (14,07 m).Austrijos lengvaatlečių čempionate Vienoje ketvirtas 1500 m bėgime finišavo Tomas Kuzinas - 4 minutės 05,27 sekundės.
2008-02-25

Lietuvos lengvaatlečių startai užsienio maniežuose

Austrijos jaunių lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatą Lince laimėjo Adomas Kuzinas, 3000 m nubėgęs per 8 minutes 52,42 sekundės. Čempiono brolis Tomas Kuzinas užėmė trečiąją vietą tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lince, 1500 m baigęs per 3 min. 58,65 sek. Didžiosios Britanijos uždarų patalpų lengvaatlečių pirmenybėse Šefilde Rimantas Martišauskas nustūmė rutulį 16,72 m ir buvo šeštas.
2008-02-11

Sėkmingi lietuvių startai JAV studentų lengvosios atletikos žaidynėse

Savaitgalį Arlingtone (JAV) vykusiose "UTA Invitational" vykusiose studentų lengvosios atletikos varžybose Živilė Šikšnelytė laimėjo trišuolio (12,36 m) rungtį, o šuoliuose į tolį užėmė penktąją vietą (5,73 m).San Diege Olga Kondratjeva 800 m bėgimą baigė antra (2 min. 17,30 sek.), o Deividas Šeferis 100 m bėgime buvo penktas (11,26 sek.
2007-04-02

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje po dviejų dienų Lietuvos komanda aštunta

Prancūzijoje vykstančiame VIII Europos jaunimo (iki 17 metų) olimpiniame festivalyje per pirmąsias dvi varžybų dienas daugiausiai medalių iškovojo Rusijos sportininkai - 6 aukso, 4 sidabro ir 4 bronzos. Antri komandinėje įskaitoje vengrai (5,3,3), treti - vokiečiai (3,3,4), o Lietuvos atstovai, iškovoję du aukso ir vieną bronzos medalį, yra aštunti.